Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok nekem véleményeket...

Tudnátok nekem véleményeket mondani az ENSZ-ről? Ha esetleg valaki dolgozott is ott, elmondaná milyen fizetéseket adnak, meg hogy sokat lehet-e utazni a munka miatt?

Figyelt kérdés
Mostanában kaptam fel a fejem erre, és nagyon kiváncsivá tett! Még csak felszínesen néztem utána az interneten, de gondoltam akinek saját tapasztalatai vannak az ENSZ-ben való dolgozásról, talán jobban el tudja mondani milyen is valójában. :)

2021. máj. 6. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fizetés az viszonylag jó és ha olyan a munkaköröd, akkor lehet utazni is. Viszont leginkább fél meg egy éves határozott szerződéseket kötnek, amit minél jobban a végén döntik el, hogy hosszabbítanak-e vagy sem, cserébe nem lesz magyar biztosításod, de kedvezménnyel mehetsz szipiszupi budai magánkórházba kezelésre.
2021. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
:DDD
2021. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi a végzettséged, milyen munkatapasztalatod van, milyen téren...?


Vagy konkrétan mit szeretnél dolgozni az ENSZ-nél...?


Nem mindegy, hogy sofőr akarsz lenni, vagy békefenntartó, vagy főtitkár-jelölt... :) Ha érted... A fizetéseket illetően is...

2021. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: a fizetés attól függ hány év releváns tapasztalatod van és hogy milyen pozícióba kerülsz. Keress rá, hogy "un salaries" és nézd meg a fizetéseket. G5-öt nézd. Utazni nem fogsz semmit hangyaként, azt a főnökök szoktak - ahogyan más munkahelyen is általában. A többit meg megírta az 1es (magán orvoshoz kell járnod, a költségek 80%-át fizetik és max. 1 éves szerződést kapsz amit talán meghosszabbítgatnak).
2021. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Akkor mégsem a NASA-hoz fogsz menni? És mi lett a CIA-val meg az FBI-al?
2021. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

#5: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Ezek szerint ez a kérdező is regi motorostroll?😸

2021. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!