Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdeklődjek a...

Szerintetek érdeklődjek a HR-nél az interjúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Voltam interjún két hete, ott azt ígérték, hogy azutáni hét péntekig visszajeleznek. Semmilyen visszajelzést nem kaptam idáig. Valószínűleg nem engem választottak, de mégis van egy kis remény még bennem, hogy csak valami közbe jött, ezért gondoltam, hogy érdeklődnék.

Nagyon pozitívan jöttem ki az interjúról, úgy éreztem jól sikerült, és az állás is nagyon tetszett.



2021. máj. 6. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ők maguk ígérték azt a határidőt, ezt megemlítve nyugodtan érdeklődj.

Mit veszíthetsz? Ha téged választottak, megtudod, ha nem, azt is, nem görcsölsz tovább.

2021. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
ja
2021. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek bemondják hogy majd értesítik, ha téged választottak volna azt nem felejtenék el.
2021. máj. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mond valamit, de ettől függetlenül szerintem érdeklődj.
2021. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!