Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát ajánlanátok...

Milyen diákmunkát ajánlanátok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Olyan írjon, aki diák melózik, vagy ismer ilyen embert. Csak munkakör is jöhet, vagy konkrét hely, Veszprém/Fejér megyében.

2021. máj. 7. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Olyant amit diakszovinel hirdetnek. Mast nem nagyon fogsz kapni, ha jol tudom a meki se vesz fel 18 ev alatt
2021. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Keresd fel valamelyik diákszövetkezetet, ott majd elmesélik, hogy mik a lehetőségek.
2021. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Konkrét tapasztalatokat kérdeztem, eddig én is eljutottam, nem vagyok hülye.
2021. máj. 7. 13:01
 4/11 anonim válasza:
94%
Atlas, Ydiák, Melódiák nem rosszak, habár nem tudom Veszprém környékén melyikük hogyan üzemel. FürgeDiákot kerüld el messziről
2021. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Diákszövetkezetnél próbálkozz,valami melót csak tudnak adni,sok féle lehetőség van csak próbálkozni kell és nem szabad feladni.


Nézz a környékeden hirdetéseket és próbálkozz be náluk,Balatonnál biztos találnál valamilyen állást,ha esetleg messze laksz tőle szállást is adnak valahol és étkezést,erre nagyobb esélyt látok mivel oda mindig keresnek diákokat is,szabadidődben pedig tudsz pihenni a balatonon,én a helyedben egy szezont ki próbálnék. 🙂


Esetleg kérdőívek,gazdag nem leszel tőle,minimális bevételnek jó szerintem,bármikor tudod csinálni,amikor időd van rá 5-10-15-20 perc álltalában.

Ha esetleg érdekel nagyon szívesen segítek,küld el az email címedet és a jól bevált oldalakról amik tényleg fizetnek küldök meghívót.

Pay Palon keresztül fizetnek,szerintem az a legjobb.



Sok sikert.🙂

2021. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Medenceőr strandon, fürdőn. Én az voltam, igaz fiúként, anno.
2021. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tényleg jó ötlet,csak ugye van ahol ki halásos alapon működik még mindig.
2021. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írom, hogy menj el szórólapozni, hogyha nem bírsz napi 4-6-8 órát állni a lábadon.

Menj el, próbálj ki minél több mindent és megtudod mi tetszik neked. Én például így jöttem rá, hogy kereskedelembe (ruha boltba) nem dolgoznék, de a vendéglátás nem olyan rossz (kávézó).

2021. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
szex
2021. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Beteg vagy #9
2021. máj. 9. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!