Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kereshetnék jól alkalma...

Hogyan kereshetnék jól alkalmazottként ha nagyon lusta vagyok tanulni viszont a nehéz fizikai munkát sem szeretem?

Figyelt kérdés

Biztos nem csinálok olyat amiben meg kell szakadni,van szaki ismerösöm így kitudtam próbálni mit is jelent burkolni például meg stb, semmi pénzért sem csinálnám annyira fárasztó és nehéz.


Viszont tanulásban sem vagyok jó,ha már sokat kell egyszerűen unom az egészet,nem bírom magam rá venni,nem beszélve arról hogy a logikám sem vmi jó így eléggé kizárt az IT is mert hülye vagyok matematikai/logikai téren,vagyis gyenge 2-3 voltam mindig így mérnök is kizárt vagy orvos ahol nagyon sokat kell tanulni.


A jó kereset alatt meg egyébként nem is annyira túlzásra gondolok ,bruttó 700 ezer amire szükségem lenne.

De nincs semmi ötletem így kértem egyik rokonomat hogy adjon vmi könnyű munkát amíg gondolkozom így közalkalmazott vagyok ahova elég az érettségi és nem kell sokat dolgozni meg kényelmes iroda. De undorítóan alacsony a fizetés és ez nekem nem felel meg túl sokáig már. Bruttó 300.

Eszem, stb, létminimum szintet hozom így marad 140-150 ezer havonta, mert szülökkel lakom és nem adok be semmit csak kajám meg a net/mobil számlám és létszükségletek.

Ez semmire se elég ha saját ingatlant szeretnék majd hitel nélkül.



2021. máj. 15. 08:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem te vagy a mélyszegény kérdező, aki 100 milliós családi házat akar venni egyedül, hitel, szaktudás és jó fizetés nélkül? Ha nem, akkor keresd meg, igazi lelki társad lesz.
2021. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem.

Egyedülálló vagyok semmi szükségem családi házra,főleg nem 100 milliós ingatlanra, annyiból már dolgoznom sem kellene, mégha állampapírba is tolnám havi 450 ezer körül hozna. Bőven elég egyszerű kényelmes élethez

2021. máj. 15. 14:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Muszály lesz rávenned magad a tanulásra pedig,már látod milyen sors vár rád ha nem szerzel egy épkézláp szakmát:minimálbéren tengődés,nyomor,hogy nem tudsz 1-ről a 2-re lépni.

Az élet már csak ilyen,nehéz főleg itt.Gondolj arra hogy ezzel a pár év szenvedős tanulással a következő 50+ munkás évedet teszed sokkal jobbá.

2021. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem értesz semmihez, buta vagy, lusta, és tróger, de azért valaki fizessen így a semmire sokat...


rosszlanyok.hu

(Igen, fiúként is, ráállsz valami olyan fétisre, amiért sokat hajlandók fizetni és kész)

2021. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Buszsofőr,ott tényleg csak leginkább vezetned kell,bár 700 bruttó ott sem lesz még,de ha ki kész külföldre akkor biztos meg lesz de inkább több.


Kamionsofőr.

Ha ki fogsz egy jó helyet akkor csak inkább vezetned kell.

Ha hűtött árut viszel akkor nem kell kötöznöd sem,csak papírozni.

Cég válogatja ezt is,van ahol kell le vagy fel pakolod,sima vagy elektromos békával fel húzgálod a raklapokat,gondolom heti 1-2-3-4x csak meg tudod csinálni? Legalább nem kényelmesedsz el,mozogsz is.

Papírozol,GPS utat tervez aztán go,ja meg tankolni kell még.

Nettó 500-600-700e Ft havi szinten,nyilván ha ügyes vagy és nem mész haza nagyon akkor több is össze jöhet.

Vannak a billencses kamionok,pl amit az útépítésnél is látsz,ott annyit kell csinálnod hogy oda állsz a géphez ami meg rak téged,aztán fogod és el viszed le billenteni ahová az ki van adva.

2021. máj. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki keres bruttó 700 ezret? Még egy orvos sem!! Gyere le a földre. Az is lehet, hogy pajzsmirigy-alulműködésed van, azok ilyen lusták meg érdektelenek. Ezt mindenekelőtt meg kellene nézetni, ha ilyen gondod nincs, akkor meg vegyél erőt magadon, és kérj segítséget a tanuláshoz. Egy jó szakmát tanulj ki, ami hiányszakma, és akkor, ha jól csinálod, sokat kereshetsz.
2021. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!