Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudnék dolgozni alkalmi...

Mit tudnék dolgozni alkalmi munkaként ha még a seprű sem áll a kezembe?

Figyelt kérdés

Most végeztem és ősszel kezdem az egyetemet. Viszont addig szeretnék valamit dolgozni. Szerintetek mit tudnék végezni? Hol tűrik a legjobban a sajátos munkavégzési technikámat?


Nyilván csak érettségivel egyértelmű, hogy valami csicska fizikai munkára vesznek fel de hátrányom van benne emiatt. Tavaly pl egy kőművesnek segítettem és ő is megjegyezte, hogy én még sepregetni se tudok. Pedig szeretek dolgozni, nem vagyok lusta de borzasztóan motiváció hiányos leszek attól amikor megszólnak, hogy balf@sz vagyok. Egyedül a bontó munkában voltam hasznos mert ott aztán ugyan mindegy volt milyen technikával dolgozok, a lényeg, hogy fal ne maradjon.



2021. máj. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fagylaltárus.
2021. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Prostituált.
2021. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel egy diákszövetkezetet,ott mindenben tudnak segíteni és még munkát is tudnak neked szerezni,még válogatni is tudsz.

Fagylalt árus tényleg nem egy rossz munka,de lehetsz más milyen árus is,pl eper,aztán jön a cseresznye és így tovább,nem fizetnek annyira rosszul,mekibe vagy ilyen gyorsétterembe ne nagyon menj mert ott sokszor le tudnak cseszni.


Itt van egy honlap,meg tudod nézni feléd milyen lehetőségek vannak?

[link]



Esetleg még kérdőívek kitöltésével is lehet minimális bevételt szerezni,bármikor tudod csinálni amikor időd van rá 10-15-20 perc álltalában egy kérdőív.

Ha esetleg érdekel nagyon szívesen segítek,küld el az email címedet és a jól bevált oldalakról amik tényleg fizetnek küldök meghívót.


Sok sikert a melóhoz,fel a fejjel. 🙂

2021. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Akkor menjél el bontó munkára. De helyes magyarsággal nem dolgozok, hanem dolgozom, mert ikes ige, ugyanilyen az eszem, alszom, játszom stb. - Ha már egyetemre mész, akkor ezt illik tudni.De elmehetsz postai kézbesítőnek is, talán oda is felvennének.
2021. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!