Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vállalkozási...

Pályakezdő vállalkozási mérlegképes könyvelő, hogy talál munkát, ha mindenhová 1-3-5év tapasztalat kell?

Figyelt kérdés

Online oktatásban szeretnék egy vállalkozási mérlegképes könyvelő képzést megcsinálni az új szakmai képzési rendszer szerint.


Nagyon nagyon érdekel a szakma.


Vidéken, Szegeden lakom és mindenhová de más vidéki nagyvárosban is 1-3-5 év tapasztalat kell.

Pályakezdő állást egyet se hirdetnek.


Hogy szokták csinálni ezt a pályakezdők?

3 év ingyen munka valami könyvelői irodába?

Vagy kevés pénzt adnak ilyen gyakornoki poziban?



2021. máj. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
elköltözik máshova
2021. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az olvasni nem tudó 1-esnek:

".. de más vidéki nagyvárosban is"

2021. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakornokoskodtam már a suli mellett. Ingyen, a cég csak az ebédemet állta, meg a 8 órán felüli munkavégzést fizette ki. Ennyi. Sajnos be kell vállalni az elején. De megéri. Nekem legalábbis megérte, mert azóta bőven visszajött már ez fizuban nekem, diákhitelemet is egész hamar kipörgethettem így. Jól jött, hogy 23 évesen volt releváns 3 év szakmai tapasztalatom.
2021. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Na ne csináld már. Én is szegedi vagyok és Makón a continál vagyok könyvelő gyakornok suli mellett. De másokat is tudok, akik kisebb könyvelő irodában dolgoznak gyakornokként az iskola mellett.


Jelentkezéskor is lehetnél kicsit kreatívabb. Jelentkezz az 1-3 éves tapasztalatot kérő állásokra is tapasztalat nélkül. Vagy keress meg te cégeket, hogy szeretnél dolgozni náluk. Ne csak várd a sült galambot, hogy majd felbukkan egy álláshirdetés, amit pont neked írtak.

2021. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vállalkozik másodállásban.


Azt vállalja el amihez ért is, a többire meg azt mondja, hogy sajnos tele a naptár...


Rafináltak ám!


Én most tanulom a bérügyet, szó szerint pénzhajhász egy iparág! Már a tanfolyamon olyan lehúzások mennek hogy hajaj.


(Ilyen könyvet meg jegyzetet érdemes megvenni meg olyat)...

2021. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!