Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a reális összeg, amit...

Mi az a reális összeg, amit ma MLM-el meg lehet keresni?

Figyelt kérdés

Nem annyira bízom ebben a pénzkeresési formában, mert túl sok negatív vélemény társul hozzá, de nem zárkóznék el ettől sem.

Nem a gyors meggazdagodás a célom munka nélkül, hanem tisztességes bevétel szerzése, persze lehetőleg minél több. Mi az reális összeg, amit valaki ebből már megkeresett? Meg lehet belőle élni, vagy mellékesnek jó inkább?



2021. máj. 20. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha a minimálbért megkeresed vele profitban, akkor már a jobbak közt vagy. Háromnegyedük kb. soha egy fillért nem lát belőle. Borzasztó kínos az ismerőseidre próbálni tarhálni valamit, nagyon nem ajánlom.
2021. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

0Ft-tól a több százezrekig, netán milliókig.


Nyilván ezer faktora van a dolognak, mennyire tudja jól eladni magát az illető, mennyire van ehhez meg a megfelelő társadalmi hitele, mennyire van meg a kapcsolati tőkéje, illetve azok az emberek mennyire vevők egyáltalán erre.

2021. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek különleges képességeim, nem vagyok extrém karizmatikus stb. nem mind rátukmálós meló, engem az érdekel, hogy aki már valóban csinálta ezt sima átlagemberként, előzetes ismeret nélkül, annak végül hogy sikerült.
2021. máj. 20. 18:43
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Az MLM vitézek bevételeinek módusza és mediánja egy nagy kerek nulla. Persze pénzt azt kell belerakni, tehát az egyenleg a legtöbbször negatív. Az MLM csóró, buta szerencsétlenek valláspótléka (meg persze pszichológuspótléka), nem a kiskereskedelmi árhoz képest ötszörösen túlárazott termékről szól az egész, hanem a meséről, hogy neked is lehet Ferrarid. Úgy, mint az alapítónak és a 3 haverjának. Persze ez hazugság, egy közgazdasági nonszensz, hogy a legkevésbé hatékony, 1-on-1 értékesítés és a jutalékok piramisrendszerű elosztásával csilliárdokat lehet keresni.
2021. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
alapfizuval elvagy rendesen, mellette meg főállás..
2021. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Te döntöd el, hogy mennyit keresel.
2021. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

Bármilyen összeg lehet reális. Azt, hogy neked mi reális, csak te tudhatod.


Nekem jó eséllyel más a realitásom, mint neked.


S mindenki másnak is más és más.

2021. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

@kérdező

Mennyire ismered az MLM rendszerek működési elveit?

Az írásod alapján értelmes embernek tűnsz, így könnyen utána tudsz járni a témának.


Én kb 6 éve vagyok benne egy ilyen rendszerben, így -mondhatni- átlátom a működését.

Az MLM cég kizárólag a csapatod által generált forgalom után fizet jutalékot. Tehát teljesen mindegy, hogy mi történik a felső vonalban (akihez csatlakoztál), csak az számít, hogy alattad milyen forgalom van. Magyarul, mennyi bevételt hoztál a cégnek. Ebből már jól látható, hogy *elméletileg* nincs felső határa a jutaléknak.


Így a kérdésed -a te szemszögedből- átalakítható arra, hogy: mi az a reális forgalom, amit egy MLM cégnek tudok generálni? Kitűzöl magad elé egy összeget, megnézed a marketing tervben, hogy ahhoz az összeghez milyen forgalmat kell generálni és ha azt teljesíteni tudod, akkor megkapod érte a jutalékot. Ha pedig a csapatod nem generál forgalmat, akkor a cég nem fog fizetni egy vasat se.


Remélem tudtam ezzel segíteni és belátod, hogy konkrét összegeket nem sok értelme van írni, mert egyéntől függ, hogy milyen csapatot képes felépíteni. Ha mégis úgy gondolod, hogy konkrét összegekkel többre mész, akkor nézz körül itt az MLM-es kérdéseknél, párszor már megosztottam a csapatom statisztikáit. Ha nem találod, akkor írj és előkeresem.

2021. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Na a 0%-os mlm őrjöngő troll úgy látszik vissza vett a stílusból, mert a nyálfröcsögős válaszait törölték. 😂
2021. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kilences, itt egyedül te fröcsögsz. De nagyon. Doki látott már?
2021. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!