Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Linzi programozóként külföldi...

Linzi programozóként külföldi tapasztalattal otthon is megkereshetem az 1 millió forintot havonta?

Figyelt kérdés
Jelenleg Linzben vagyok programozó, otthonról dolgozok, viszont hamarosan be kellene járnom dolgozni az irodába minden nap és azt nem szeretném itt mert nem értem sokszor mit beszélnek. Korábban Berlinben is dolgoztam de onnan el kellett jönnöm , most vágynék haza Magyarországra , de valami kisebb helyet szeretnék, nem Budapesten , elérhető lehetne a hasonló fizetés? Sok hitelem van amit törleszteni kell, így fontos a fizetés.
2021. máj. 20. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Stack?

Évek?

Angol tudás ?


Budapesten kívül bruttóban sem.

Vidékről, budapesti cégnél dolgozva, heti egy-ket napot bejárva , nagy valószínűséggel bruttóban meg lehet.

2021. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Főleg PHP , Java


Angol és német nyelvtudás meg van


10+ éve szakmában vagyok , de eleinte csak egyéniben csináltam kisebb megbízásokat , 5 éve vagyok rendesen a szakmában


Nekem nettóban kellene ez az összeg, itt is ezt kapom , eddig csak felfelé buktam. Nem szeretnék hazaköltözésnél alább adni ha csak nem albérletbe megyek de anyukámhoz nem szeretnék hazaköltözni

2021. máj. 20. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnál full home officet kilobbizni vagy ott találni olyan állást, ahol teljes a home office?


Magyarországon tényleg inkább csak bruttóban kapnád ezt az összeget.1 milliót nettót inkább magasabb pozícióban osztogatnak.

2021. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedik a labancok , most is be kell járnom már hétfőnként és egyre többet kell majd , Németországban jobb volt minden de onnan el kellet jönnöm , most meg nem tudtam a covid miatt visszamenni , de már nem is akarok. Az a baj, hogy 5 évre kötöttem itt az albérletszerződést de mire eljövök már letelik az 1 év a kauciót meg itt hagyom nekik. De a hiteleket törleszteni akarom és ehhez muszáj jó fizetést kiharcolnom , a referenciák megvannak több német és osztrák cégtől is
2021. máj. 20. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ott többe kerül szerintem a lakhatás/élhetés is - Linzben nem éltem, csak Berlinben éltem - Magyarországon is meglehet keresni, ha tényleg jó vagy benne. Szegeden pl Epamnál hallottam 1-1,2 bruttó fizukat.
2021. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
vessző elé nem kell szóköz, így kissé nehéz komolyan venni
2021. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy az Sodi?
2021. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Hahó, recskagnóm!
2021. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Már Linzben van? Bazzeg néznem kellene megint a sztrímjeit twiccsen. 😂

Szokott még sztrímelni egyébként?

2021. máj. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Szó-szó. Mindennél jobban leépült, felszedett 15 kilót és full alkoholista lett (napi 10-12 doboz sör) . A twitchen hónapokig bannolva volt , mert megvillantotta a farkát egy fürdőköpenyes streamben.
2021. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!