Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen irodai munka mennyit fizet?

Ilyen irodai munka mennyit fizet?

Figyelt kérdés
Bruttó 350 ezres alapfizetéssel vettek fel. A munkaidőm fixen hétfőtől péntekig 9:00-15:00. Ilyen alapfizetéssel és munkaidővel szerintetek havonta mekkora összeget fogok keresni?
2021. máj. 21. 11:53
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ez a törzsidő amit írtam. Sosem dolgoztam még ilyen törzsidős munkarendben. Esetleg valami pótlék még megy a fizura?
2021. máj. 21. 11:53
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Adminisztrátori melónak így is túl van fizetve.
2021. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál. A munka minőségellenőri egyébként.
2021. máj. 21. 12:00
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Pótlék csak 18-6 közötti munkavégzés esetén jár. 350.000 nettója, ha se gyereked, se semmi adókedvezményed nincs, akkor 232.750 lesz.
2021. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem nem fogom elvállalni, mert a jelenlegi munkakörömben 2x ennyit viszek haza, bár még a pontos bérajánlat ezután jön. Nem is olyan jó az irodistáknak.
2021. máj. 21. 12:06
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Aki a bruttóból nem tud nettót számolni az bizony nem keres 460.000 Ft-ot, de sok sikert.
2021. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%

Milyen pótlék járna? Proli pótlék, vagy mi? Ha a fele igaz lenne annak amit írtál, nem tudom hogy gondoltad, hogy 350 bruttóból 400 feletti nettó lesz.


Amúgy értem én, hogy az a lényeg, hogy a droid melót valahogy az irodai meló fölé emeld kitalált dolgokkal, ez mondjuk abból is lejön, hogy a minőségellenőri munkát irodai munkának titulálod.


Menj vissza a sorra, mert jön a sorvezető és makkon ver amiért nincs meg a kvóta.

2021. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Mi a baj frusztrált vagy? Vagy csak egyszerűen szíven ütött, hogy havi nettó 460-at keresek? Vagy mi a problémád most komolyan? Mivel sértettem meg érzékeny lelked?
2021. máj. 21. 12:24
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

Már ne haragudj kérdező, de aki x ideje valahol dolgozik, kap bérpapírt, az ne mondja már meg nekem, hogy nem tudja mennyit keres bruttóban. Troll kérdésnek baromi gyenge.


Nem mellesleg van ezernyi kalkulátor a neten, simán beírhattad volna oda.

2021. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%

Milyen pótlék járna egy hétköznapos, nappali munkához? :'D Ne trollkodj.

A törzsidő nem azt jelenti, hogy attól addig dolgozol, hanem hogy akkor bent KELL lenned. Ha 8 órás munka, akkor azon kívül is még 2 órát. Ezt vagy nem tudod, vagy trollkodsz.

A minőségellenőri munkák elhanyagolható százaléka irodai, ezért is valószínű, hogy csak trollkodsz.

Aki az előzőeket nem tudja, az vagy buta, vagy trollkodik. És egy buta troll nem visz haza nettó 460-at. Milyen meglepő, hogy pontosan 2x annyit "keresel", mint az "új munkakör" fizetne... :D

Ez az irodistázás is buta proli szokás, mert ugye le kell nézni azokat, akik az eszükkel keresnek nálad sokkal több pénzt. :/


A sértegetéssel, f.szméregetéssel, stb. ne is próbálkozz, én több mint egy éve itthonról dolgozom egy halom pénzért. Milyen rossz a mérnökök élete, tényleg... :(

2021. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!