Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találhatnám meg azt a...

Hogy találhatnám meg azt a foglalkozást amit szeretek csinálni és megéldegélek belőle?

Figyelt kérdés
Konkrétan eddigi életem folyamán négy szakmához is volt némi közöm, de egyikhez se volt annyi érzéke, elhivatottságom, szakmai affinitásom hogy vigyem vele valamire. Így jobb híján mindig szakmai képesítést nem igénylő munkám volt. Csak hát így eléggé kiszámíthatatlan az élet. Jó lenne valami szakma, de attól félek örökre ez lesz, hogy bele vágok egy újabba, aztán rájövök hogy nem való nekem. Valaki volt hasnló szituba?
2021. máj. 21. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudod mit csinálnál szívesen, akkor nem tudunk segíteni. Ezt neked kell "kitalálnod". Egyedül a próbálgatás lehet megoldás, de az egy szakmánál nem annyiból áll mint egy új rakottkrumpli receptnél.
2021. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy már négyszer "kitaláltam" hogy mi szeretnék lenni, és mindegyikkel befürödtem.
2021. máj. 21. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha azt kérdeznéd melyik szakma fizet jól, melyikben könnyebb elhelyezkedni, melyikben jók a munkakörülmények, melyikkel könnyebb külföldre kimenni, akkor tudnánk válaszolni. De hogy neked mi tetszene azt nem tudhatjuk.
2021. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" ha azt kérdeznéd melyik szakma fizet jól, melyikben könnyebb elhelyezkedni, melyikben jók a munkakörülmények, melyikkel könnyebb külföldre kimenni"


Igen, én is kb ezek alapján próbáltam választani, de sajna egyik szakmában sem tudtam megragadni...

2021. máj. 21. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem szerettem a munkám. Alig várom hogy leteljen a munkaidőm es gyűlölök dolgozni menni...

Sajna meg en se jottem ra mi az amit szivesen csinalnek. Vagyis de... de arrol lecsusztam nagyon regen es semmi esely arra hogy valtsak... marad az hogy megprobaljam kitalalni mi az a lehetoseg ami kiszabadit a munka vilagabol.

2021. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem érzem hogy mit szeretnél csinálni
2021. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán segítene, ha leírnád, eddig miket csináltál, és azokban mik tetszettek és mik nem tetszettek. Ez így kb. nulla infó.
2021. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami egy kicsit is érdekel,tetszik,megmozgatja a fantáziádat azt próbáld ki és nézd meg milyen is az? Kérdezz olyan szakembertől aki már több idelye benne van,akár segíts neki ingyen és cserébe tanulhatsz tőle.

Pl próbálj ki egy párat vagy amennyit szeretnél,mérlegelj,majd dönts és állj neki.

Sok sikert. 🙂

2021. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!