Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadnátok egy ilyen állásaj...

Elfogadnátok egy ilyen állásajánlatot?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lejár a gyesem.ma behivattak a munkahelyemre hogy megkerdezzék vissza szeretnék e menni,mert ha nem akkor már most próbálnak keresni a helyemre valakit.felajánlottak egy olyan munkaidőt hogy 8-15ig kellene dolgoznom.

Csak az a baj hogy annyira nem jó a legkör,a volt főnökasszonnyal sem jöttem ki jól,habár most nahyon rendes volt.

Hozzáteszem előtte 5-12ig dolgoztam.igazából más munkalehetöségem nincs.ti mit tennétek?


2021. máj. 25. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Menj vissza, és ha nem megy, nehezen viseled, akkor keressél, és onnan próbálj tovább lépni egy másik helyre. Nehéz az állás-ügy...
2021. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj, 3 év alatt sok dolog megváltozhatott, lehet, hogy már nem is olyan rossz a légkör.

Ha nincs más lehetőség, akkor én elfogadolnám a helyedben. Utána még mindig tudsz más munkát keresni, ha nem jön be.

2021. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
De ezzel mi a baj? Túl korán kell vinni oviba? Kevés az infó. Ha nem szereted ezt a munkahelyet és találsz másikat, akkor meg nyilván nem mész vissza.
2021. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Keress másikat, sok szerencsét! Legfeljebb a másik olyan lesz, hogy vagy óvodába nem tudod vinni a gyereket, vagy érte nem tudsz menni a munkaidőd miatt, vagy lehet ő lesz az első, aki odaért és/vagy a legutolsó, akit elhoznak. Lehet, hogy az új helyen nem csak a főnökasszonyod lesz hülye, hanem az összes kollégád is. És az is lehet, hogy fel se fognak venni, mert ki az a hülye, aki egy olyan zsákbamacskát választ, akinek ráadásul van egy 3 éves gyereke is, aki két hetente beteg lesz és otthon kell majd vele maradni, főleg ebben az új járvány miatt kialakult rendszerben, hogy a gyerek egy fika miatt nem mehet egy hétig...
2021. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

4-esnek van igaza (ironikusan).

Ennél csak rosszabb helyet foghatsz ki, úgyhogy tedd össze a két kezed, hogy pl. nem hajnali 5-re kell járnod. És hogy 7 óra a munkaidőd, nem mondjuk 8-9-10.

2021. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a munkaidővel van a baj hanem a légkörrel.

Régen állandóan mar idegesen mentem be hogy ma mi lesz.én dolgozni akarok,tudom hogy mostanság nehér az állás dolog.igazából ők lerestek meg,ők ajánlották fel,lehet már jobb azóta a legkör.meg tudom hogy azóta cserélődtek is az emberek.

Ez a 8-15ig való munkaidő tökéletes lenne.igaz a pénz csak annyi lenne hogy a havi kaja kijönne belőle,de az nem baj a férjem jól keres.

2021. máj. 25. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Ennek e kérdésnek mi köze a gyerekneveléshez?
2021. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a köze a gyerekneveléshez hogy itt van a legtöbb édesanya,akinek van tapasztalata!!!Ugyanis nem ferfiak válaszára vagyok kíváncsi!!

De úgy látom itt már nem lehet kerdezni mert mindenbe bele kell kötni!!!!

2021. máj. 25. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
!!!!! 🤣
2021. máj. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katoonene ***** válasza:
100%

Melyik regioba laksz, milyen munkakor? Mi a tudasod tapasztalatod? Ezek utan konnyebb megitelni.

Egyebkent frissen gyesrol nem fognak kapadozni erted.

3 ev alatt a regi helyeden sok minden valtozott a vilagban. Jelentkezz allashirdetesekre, meg tudod itelni juliusra hogy 30 helyre hivtak e be, es ott el tudjak e fogadni, hogy ovodaba te viszed a gyereket.

2021. máj. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!