Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inkább mégse menjek vagyonőr...

Inkább mégse menjek vagyonőr tanfolyamra vagy mi csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem ilyen ingyenes képzésre vagyonőr tanfolyamra meg is van mikor kéne beiratkozni de nem tudom menjek e. Nincs jó fizikumom nem tudom eldönteni. Előbb voltam kerékpározni fél órát és ilyen parasztok beszóltak hogy ki ez te, nagyon sovány, Úristen. Értitek megyek az utcán a légynek se ártok és még így is belém kötnek. Szerintem szart se tudnék megvédeni. Senki nem fél tőlem. Magas vagyok hosszú és sovány. Vagyis annyira nem sovány mert a mérleg 90 kg ot mutat de az nem látszik rajtam olyan 60-70 kg nak néznek szerintem vagy nem tudom. De lehet ez mégsem nekem való, viszont mi csináljak nincs tehetségem ezért jelentkeztem erre. Fizikai munkára se vesznek fel de azt se bírom pár óránál tovább. Akkor mi legyen?

2021. máj. 26. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy sorompó nyitogatásához nem kell fizikum.
2021. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok hely van ahová fel vesznek.

Portásnak az a dolga hogy ha baj van hívja a rendőr,mentő vagy a tűzoltókat.

Telephely őrzésére,ki-be lépetetésre nagyon is alkalmas vagy.

Egyedül ha kidobó akarsz lenni oda kicsit gyúrni kell.

Nyugodtan menny el,csináld végéig, aztán keres valami jó melót.

Sok sikert, ne add fel egy ilyen butaság miatt. 🙂

2021. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, nézd meg a programját (kkt vagyis a kimenti követelmények, meg a tananyag).


Amúgy ez melyik suli?

2021. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

En brutto 380-at kapok 10 napra úgy, hogy 21-5-ig alszok. Hetvegen egesz nap alszom, netezek, filmezek.


Szabimat 12 oraban fizetik.


Tudom, hogy szar helyek is lehetnek, de addig ne allj le kerdezo, ameddig nem talasz normalis, teljes berre bejelentett munkahelyet.


Siman birni fogod!

2021. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Van felvétel?
2021. jún. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!