Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri munkahelyet váltani?

Megéri munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve dolgozok a munkahelyemen, ahol 400ezret keresek, viszont nagyon stresszes. Ti váltanátok a helyemben egy olyan helyre, amit szívesebben csinálnék, kevésbé stresszes, viszont 160ezret keresnék csak?
2021. máj. 27. 22:30
A kérdező szavazást indított:
maradnék a pénz miatt
váltanék
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez a 60%-os bércsökkenés hatalmas érvágás lenne úgyhogy biztos, hogy nem váltanék.
2021. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mennyit koltesz havonta?

Mennyit raktal felre a 400bol?

Ha 100 korul koltesz, valts.

Amugy ehen halni nincs ertelme

2021. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez egyéni élethelyzet függvénye. Én váltottam kevesebb pénzért kevésbé stresszes munkakörre, és nem bántam meg, azóta sokkal jobban érzem magam. Mondjuk nálam a kisebb fizetés is ott mozgott, ahol nálad a nagyobb. (Felteszem nettókat írtál.) De neked kell tudnod, milyen karrier és anyagi terveid vannak.
2021. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyen tartalékod.

Vegyél ki szabit.

Kezdj el gondolkodni mit szeretnél csinálni?

Ha meg van tanuld ki,kezdj neki.

Ha minden oké válts.


Nekem is stresszes volt a munkám,én 1 hónapot gondolkodtam és fel is mondtam,nekem nem ért annyit a pénz,így is sok idő volt még helyre jöttem és én csak egy nemzetközi sofőr voltam.

Az egészségedet nem tudod meg venni később,maximum a gyógyszereket amit azért szedsz mert tönkre mentél.

Nem egy ember ismerek sofőrt akiknek mindenféle bajuk van,vérnyomás stb..

Kitartást.

2021. máj. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha 400 helyett 360 lenne a stresszmentesség, azon gondolkodnék, de ez nagyon nem ez a kategória. Kicsit kamu is nekem, ha valahol 400-at keresel, akkor milyen pozit vállalnál ennyiért?
2021. máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
maradnék
2021. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállaltam 30%-os esést, jól tettem.

De a 160 azért nagyon karcsú manapság.

Éppen megélsz, annyi.

2021. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Érdemes munkahelyet váltani 1-2 évente, jobban lehet fejlődni, feljebb jutni mint leragadni egy cégnél várni a promócióra.
2021. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En is szívesebben váltanék egy kevésbé stresszes munkára.

Megelegednék a havi bruttó 330-cal is.

Az ilyen helyekre beadtam a pályázatom, de be sem hívtak interjúra. Van amelyik cég már csípőből elutasított.

Multik azonnal haraptak rám.


Végül váltottam. Multitól multihoz.

Cseberből - vederbe.

2021. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért 160ezer rohadt kevés főleg úgy ha most 400-at keresel ami azt jelenti hogy vagy jó végzettséged van vagy nagyon jól megy a mostani munka.Ha 200-250 lenne a fizetés és tegyük fel hogy van házad,nem kell törlesztőt fizetni,30-40+-os vagy és nincsenek nagy igényeid akkor megérhetné de ennyiért biztos nem.
2021. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!