Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Phantom Shopping milyen...

Phantom Shopping milyen munkahely?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan mesés mit ahogy előadják? Milyen ott dolgozni? Projekt asszisztens pozíció érdekelne

2021. máj. 30. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam náluk, viszont mint csak próbavásárló. Az irodai munka nem tudom milyen, a próbavásárló az hulladék munka, sok időt elvesz és borzalmasan keveset fizet.
2021. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én is csak próbavásárló vagyok náluk. Az irodai munkáról én sem sokat tudok, de a próbavásárlókat elég rosszul fizetik, más hasonló próbavásárlós cégeknél sokszor dupla annyi a fizetség.
2021. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hello! Nem tudom pályáztál -e már. Van akinek bejön, van akinek nem. Heti 40 órában hívogatnod kell az embereket szerintem. A telefonálgatós munkatapasztalat előny.Havonta építhetsz csapatot.
2022. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én dolgoztam náluk az irodában és mellette próbavásároltam is. Egyik sem ideális, higgyétek el.


Próbavásárlás: sok a szopódás, keveset fizet és ha vállalsz melót, akkor folyamatosan hívogatnak és számon kérnek, hogy hol a kérdőív, amit be kell küldeni.


Irodai munka: a stressz folyamatos, a munkafolyamatok szervezetlenek és meglehetősen káoszosak. Az alkalmazottak depressziósak és kedvetlenek, a fizetés pedig egy vicc. Az elvárások horribilisek, cserébe van néha csapatépítő, ahol a főnök elviszi a csapatot kisvasutazni vagy lézerharcolni.


Egyébként a főnök egy kapitalista pszichopata, miatta vannak ügyfelek, mert annak felhajtásában tényleg ügyes, de tőle ered az elviselhetetlen métely is, amely ráült a teljes cégre.

2023. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es. Nem tudom mikor dolgoztál ott. A tavalyi év végén kb a fele embert kidobták, gondolom azóta mégnagyobb a stressz.
2023. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én már tavaly nem voltam ott, amikor kidobták a fél bagázst, de hallottam hírét a sztorinak.


Ahogy mondtam: egy métely az a hely. :D

2023. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkoriban kevesen maradtak a próbaidőn túl valamiért.
2023. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7 Bizonyára, mert hamar felismerték, hogy egy toxikus munkahely és hosszútávon nincs értelme ott lenni.
2023. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki idetévedne: interjún voltam itt és 4 órás minimálbérre jelentenek be... 2019ben fizettek volna 180at.
jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bàrcsak olvastam volna ezt az oldalt hamarabb...menekülj ahogy tudsz :)
márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!