Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyógyszertári asszisztensek,...

Gyógyszertári asszisztensek, ti hogy találtatok állást?

Figyelt kérdés

Idén végeztem, mint gyógyszertári asszisztens és elkeseredve nézem, hogy alig keresnek ebben a szakmában lévőket.

Már adtam fel hirdetést a Phoenix Pharma oldalán, hátha lesz valami, a környéken, ahol élek, nincsen hirdetve állás, pedig rengeteg oldalt átlapoztam, hetek óta bújom a weblapokat, ismerősöket kérdezek, hogyan lehetne munkát találni de semmi.

Mikor elkezdtem a képzést, mondták, hogy könnyen el lehet vele helyezkedni, mert keresik őket, de ez inkább csak a szakasszisztensekre igaz.

Sajnos a gyakorlati helyem se tud alkalmazni, ahova jártam év közben.

Egyre jobban kilátástalannak tartom, hogy valaha el tudok ebben a szakmában helyezkedni, és mást kell majd keresnem,pedig annyira szerettem volna ezzel foglalkozni.

Aki esetleg hasonló cipőben járt vagy tudna valami tanácsot adni a témával kapcsolatban, nagyon szívesen hallgatom és örülnék neki.

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. jún. 3. 14:15
 1/2 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok én is

Én arra gondoltam, hogy felkeresek pár patikát hátha tudnának alkalmazni hiába nincs meghírdetve náluk állás..bár ettől egy kicsit félek

2021. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fel kell keresni a patikát. Mese nincs,
2021. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!