Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi egy mozdonyvezetőnek a...

Mennyi egy mozdonyvezetőnek a havi keresete?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki mozdonyvezető, és kérdeztem tőle egyszer, de csak annyit mondott, hogy egész jó. Nem annyira ismerem, szóval igazán nem is vártam, hogy megmondja, csak gondoltam..hátha. De általában akik a vasútnál dolgoznak, nem keresnek rosszul, ha jól tudom.
2010. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hazánkban még mindig jobban megéri mozdonyt vezetni, mint autóbuszt. Az eltérés a két szakma átlagfizetései között valóban jelentős: a Magyarországon dolgozó mozdonyvezetők havi átlagjövedelme eléri a 272.700 forintot, azaz egy átlagos mozdonyvezető több mint százezer forinttal keres többet havonta, mint egy a jelenleg sztrájkoló buszsofőr.
2011. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!