Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakma éri meg a...

Melyik szakma éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés

most erettsegiztem, es most kell dontenem hogy megyek-e tovabb tanulni. 3 lehetoseg tetszik eddig, az elso az egy szakma, fociedző & sportszervező (2 év, koliban) picit elegem van az itthonletbol, 2 mostani osztalytarsam is jonne(1 fixen csak o masik szakra) ez is egy szempont, nagyon szeretek focizni. masodik az angol szak (4 év kozepiskolas tanitoi) itthon kell maradjak es egy haverom se jonne. Pontosan ugyanez van a biologiaval is.

Melyik hozna tobb penzt, es lenne konnyebb munkat talalni?



2021. jún. 8. 15:20
 1/9 A kérdező kommentje:
tanár nem lennék, se biologiaval se angollal. akar mennek tovabbkepzesre, forditani, kutatni, de tanar nem akarok lenni.
2021. jún. 8. 15:25
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha ezekből lehet válogatni, akkor inkább az angol legyen
2021. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ne az alapjan valassz hogy hova mennek ismeroseid, amikor 20 ev mulva szar fizetesbol probalsz eltartani egy csaladot akkor nem fog vigasztalni hogy volt egy ismerosod egyetemen (nem mintha nem lehetne ott uj embereket megismerni).


Tanarnak meg ne tanulj ha nem akarsz tanar lenni, ha akarsz akkor se nagyon.


Sportszervezoben 10x annyian vegeznek mint amennyire szukseg van, es hidd el a tobbiek is szeretik a focit.


Jot akarsz magadnak akkor kicsit gondolkozz el jobban valami piackepes vegzettsegben.

2021. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biosz szakra csak akkor menj, ha imádod a biológiát, főleg a sejtbiológiát, nem a biológiának csúfolt természetismeretet
2021. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
építőipar, fodrász, borbély. ezekkel lehet nagyot szakítani, milliókat havonta
2021. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Építőipari szakmák most nagyon mennek. Én ebben az iparágban vagyok mérnök de sztem mivel lassan minden építőipari szakember katás kisvállalkozó lesz kb a dupláját-tripláját haza rántják mint én.
2021. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek kozul egyik se, nem latom azt egyikbe se hogy 5 eves idotavban ne kene tulorazz vagy valami plusz melot vallalj ahhoz hogy viszonylag jo fizetesed legyen oszinten szolva egy viz/gaz/villanyszerelo sokkal sokkal tobbet keres mint ezek
2021. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
mivel az egyetem az kb okj + több idő így ne húzd az időtt diplomáért.. hiányszakmák vannak dögivel annyit kérsz el amennyit nem szégyellsz
2021. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az amelyik neked tetszik,ezt neked kell el dönteni.

Ahogy olvasom te már döntöttél,edző leszel.

Sok sikert.

2021. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!