Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elrontottam a fizetés megjelöl...

Elrontottam a fizetés megjelölést, szerintetek mennyi lesz a fizetésem?

Figyelt kérdés

Állásinterjún megkérdezték, gáz de nem készültem rá, 200-at mondtam zavaromban, kiderült ismerősöm 450-et keres kezdetek óta ott. (Java fejlesztő állás)


Szerintetek most mennyi lehet majd a fizetésem ha felvesznek?


2021. jún. 8. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Annyi amennyit kértél.
2021. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Az a 450 meg valószínűleg bruttó amiből olyan 300 nettóra marad. Ha meg keverted a fogalmakat és a 200 még csak nem is nettó hanem bruttó akkor még sztem hlynek is nézhettek.
2021. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nettót mondtak, és a 450 is nettó. Egyszerűen nem készültem fel hogy megkérdezik. gáz ez van.
2021. jún. 8. 20:19
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Állásinterjún komolyan nem készültél fel arra, hogy megkérdezik a bérigényt? 😅

Azosztigen!! :)

2021. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nyugtasson meg, hogy a pozicioknal bersavok vannak. Tehát ha te be mondod hogy 350 bruttó, de az adott bersav 500-600, akkor te az 500-at fogod kapni. Ez azért van, mert egy cég se szeretne bérfeszültséget, se azt hogy elterjedjen hogy ennél a cégnél keveset fizetnek. Én is úgy jártam a jelenlegi cégemnél, hogy alacsonyabb berigenyt adtam meg mintsem amit végül kaptam. Idővel ez korrigálható.


De ha nem kaptál meg ajánlatot, semmi sincs veszve, azt kell mondanod hogy te meg is többért vallalnad el aztán alkudoztok.

2021. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Legnagyobb valószínűséggel fel sem fognak venni, ha ennyrie nem vagy képben.
2021. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Balra, fogj egy keresztet, húzz egy Í. J. kártyát.
2021. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Látom le lettem pontozva, de nem értem miért. Azokat, akik irreálisan alacsony bért jelölnek meg, alapból ki szokták szórni. Nyilván ha 3 ember jelentkezik a pozícióra lehet hogy meghallgatják, de ha van 50 jelentkező egy hét alatt akkor valószínűleg végig sem olvassák a többit ha meglátják a bérigényt.
2021. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!