Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz a fagyi pultozás?

Mennyire nehéz a fagyi pultozás?

Figyelt kérdés
Idén nyáron Balatonon fogok dolgozni, mint diák, egy fagyi pultban. Ez lesz életem első munkája, és eléggé izgulok. 10 órától este 8 óráig dolgoznék, ez így mennyire talpalós? A vendég látja a fagyi neveket, viszont a pult mögött én is látom, hogy melyik fagyi melyik? Azt olvastam, hogy minden fagyizóban olyan pénztárgépnek kell lennie, ami kimutatja, hogy mennyit kell vissza adni. Tudok fejben számolni, viszont ez megkönyítené a munkát. Van valakinek tanácsa, hogy gyorsabban megtanuljam, belejöjjek ebbe a munkába?

2021. jún. 9. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Én kb 5 éve csináltam egy szezont végig, soha többet. Nettó 1000 ft órabér + bóravalót kaptam, elég frekventált helyen, kb nem volt egy perc szabad időm se, majdnem hogy mosdóba is alig tudtam elmenni. Ha nem volt vevő, akkor takarítani kellett, össze írni a főnöknek, h miből mennyi fogy stb. A kassza nem írta ki, hogy mennyit kell vissza adni, csak egy egyszerű nyugta nyomtatós játék volt. Azzal nem volt probléma, szerencsére az árak 00-ra vagy 50-re végződtek, még az édes tölcsér + bármilyen feltét csoki/szórás/rolló 50-100 ft.
2021. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha elvárásként írták, hogy fejben kell számolni, akkor erre a sima nyugtás gépre számítsak?
2021. jún. 9. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!