Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van e olyan online munka, ami...

Van e olyan online munka, ami valóban működik?

Figyelt kérdés
Sajnos munkanélküli vagyok, és semmi lehetőségem nincs dolgozni. Rengeteg online munkáról látni oldalakat, egyéb véleményeket, de nem találni konkrétumot, kimondott igazságot egy álláslehetőséggel kapcsolatban sem. Látni chat operátorosdit, piackutatás kitöltő oldalakat, de nincs egységes vélemény ezekről.

2021. jún. 14. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly tudás nélkül nincs
2021. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha meglenne a relevans tudasod ilyen munka elvegzesehez tudnad hogg van ilyen :)
2021. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
százezredszerre is leírjuk, nincs.
2021. jún. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Van, de senki nem fogja itt elmondani neked :DDD
2021. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy van, influencerkedés, onlifans, online affilate-es piramisjátékok, vagy bármi ami szabadúszóként távmunkában végezhető, grafikus, programozó, 3d tervező, online marketinges stb...
2021. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Van, csak kapcsolat kell hozzá (pl. ügyintéző) :)
2021. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Online call center?

Elég szívás munka amúgy

2021. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Piackutatás nem fizet sokat és ritkán találni olyat, amire meg is felelünk. Sokáig kerestem én is online munkát, de nem találtam, végül a vérplazma donációnál kötöttem ki, ami igaz, hogy nem munka, de heti rendszerességgel jön belőle egy kis plusz.
2021. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!