Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrként jelentkeztem,...

Vagyonőrként jelentkeztem, bolt őrzésre. A területvezető elhelyezett, adataimat le kérte. A próbaidő 3 hónapos, de én csak egy teljes napot dolgoztam le, ugyanis a munka körülmény nem volt megfelelő (igen 1 nap után) és ott hagytam. Kérdésem?!

Figyelt kérdés
Ki fogja e fizetni az az egy napot? Köteles ki fizetni? Beszéltem persze vele, azt mondta majd hívni fog. Mit csináljak?
2021. jún. 14. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkaszerzodesed alairtad? Mert akkor ki fogja
2021. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Alárírtam egy jelentkezési lapot, amin a szabályzat is benne volt. Mondta az az
2021. jún. 14. 10:56
 3/14 anonim ***** válasza:
A jelentkezési lapon az adataid vannak megadva, az nem munkaszerződés! A munkaszerződés az arról szól, hogy ki alkalmaz hány órában, mennyi a béred, mennyi a próbaidőd, stb és azt te és a munkáltatód írja alá, egy példány nálad van, egy a munkáltatónál. Mi állt a munka szerződésben? Mert ha nincs lehet ki sem fizet. Mivel igazolod, hogy te ott dolgoztál?
2021. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapott munkaszerződést.


A vagyonőr cégek 99%-a simlis.


Ez a pénz elúszott kérdező.

2021. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam vagyonőr, olyan helyre nem mentem, ahol nem adtak szerződést, adnak, csak azokkal a cégekkel nem szabad foglalkozni, ahol nem, mert azok adócsalók!
2021. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy megkapod főleg hogy felidegesítetted hogy fel mondtál egy nap alatt.
2021. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%, hogy nem kapod meg. Ha így lenne, fenyegesd meg, hogy feljelented, bár az egy napot fogd fel inkább tanulópénznek. Esetleg a ruhát ne add vissza, ha kaptál, de van amikor arra hivatkoznak, hogy azért nem kapod meg, mert levonja a béredből. Hagyd ezt az őrködéses dolgot, sajnos a mai napig sok a simlis cég.
2021. jún. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg buktad a pénzed, vagy azért fog hívni, hogy máshová elhelyezzen, és akkor megkapod a többivel együtt.


Máskor ne hagyd ott a munkahelyedet ahnem hívd fel a főnököt, hogy neked ez a hely nem felel meg holnap nem jössz ide, szerezzen mást erre a helyre.


Ez pont az az iparág ahol legtöbbször minden megbeszélés kérdése, és ha te korrekt vagy akkor veled is azok lesznek.


Nyilván vannak simlisek is, de azt hogy be voltál-e jelentve az ügyfélkapun azonnal elenőrizheted.

2021. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Munka után egyből beszéltem vele! Említettem neki a szerződést természetesen, de igaz mondtam azt is hogy már nem.megyek neki. Annyit válaszolt hogy majd hív
2021. jún. 15. 15:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Megkaptad? Feljelentetted?
2021. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!