Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkába utazáshoz a...

Ha a munkába utazáshoz a költség(bérlet) 86%-át fizeti a cég, akkor itt melyik összeget kell ez alatt érteni? (lent link)

Figyelt kérdés

[link]


van az az oszlop, hogy Dolgozó fizeti, és hogy munkáltató fizeti.

Minden esetben drágább a bérlet,ha a munkáltató fizeti.


Én kaptam egy olyan ajánlatot a cégtől, hogy fizeti az utazási költségemnek a 86%-át, ez max. 39ezer ft lehet.


nekem 120 km van a munkahelyem és a lakóhelyem között. A linken az van, hogy ha a bérletet a dolgozó fizeti, akkor ez 11 800 ft, ha pedig a munkáltató, akkor 72500ft, ami az én esetemben eleve nem takarná be a max.39ezer forintos érték. Szóval akkor hogy is van ez? mert ha a bérlet,amit a dolgozó fizet,az 11800 ft, akkor miért nem annak a 86%-át állják, és akkor még miért nekem kellene a 40ezren felül fizetnem, hogy a 72500ft os bérlet 86%át kifizessem?


2021. jún. 16. 01:48
 1/3 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
100%

Te nagyon rosszul látod.

1. A bérleted 84300 volna, ebből 11800 amit te fizetsz, a többit a munkáltató.

2. 120 km-ről nem fogsz naponta hazajárni gondolom, így havi bérlet kiváltása értelmetlen.

4. A 39 ezres korlát arra vonatkozik, hogyha hetente egyszer jársz haza. Ilyenkor a jegy/számla is elég az igazoláshoz nem kell havibérlet.

2021. jún. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hetente egyszer járok haza igen. abban az esetben mi a helyzet? elkölthetek 39ezer ft-ot utazásra? és a helyi bérlet beletartozik a munkavállalás helyén?
2021. jún. 16. 02:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyi bérlet nem tartozik bele.
2021. jún. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!