Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet havi millios...

Hogyan lehet havi millios fizetést elérni?

Figyelt kérdés
Tehát mivel lehet keresni havi netto 2-3 millio forintot? Ennyiböl már lehet kolcsönt felvenni házra is meg viszonylag hamar meglesz az önerőre is a pénz illetve jut az embernek évente mondjuk pénze nagyobb nyaralasra is. Nem egy gazdag színvonal hanem egy jólét inkabb ha valaki ennyit keres. De mivel érhető el? Tapasztalataim alapján alkalmazotti melobol itthom egyáltalán nem tehát ezek kilőve. Varom az ötleteket.
2021. jún. 16. 19:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kisember betegséged van, aki állandóan azt kérdezgeti "Hogy nem...?". "Jaj, a burkoláshoz segéd kell." "Jaj a fodrászathoz 20 millió." Lököd az idióta hülyeséget, amik nem is feltétlen igazak. Ha a burkoláshoz segéd kell, akkor szerezz egy segédet. És nem kell a fodrászathoz 20 millió. Annyira látszik, hogy nincs vállalkozó mentalitásod se. Neked az kell, hogy alkalmazott legyél, vagyis egy vállalkozó a szádba tegye a falatot.
2021. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11-es: Rosszul látod. Nekem pénz kell amit forgathatok amire akarok. Most őszintén 0 forintból manapság hogy a bús fenébe lehet bármilyen vállalkozást is elindítani? Nem azt kérdeztem hogy hogyan lehet vállalkozást hanem hogy mi annak a módja hogy megkeressen az ember havi 2-3 milliót amiből lásd csodát még vállalkozásra is fog majd telni.
2021. jún. 16. 23:54
 13/24 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
17%
Munkából nem lehet meggazdagondi. A vállalkozás beindításához pedig sok pénz kell. A burkoló és fodrász üzlethez is szakma kell és biztos vevőkör.
2021. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek egy jó pár évig alkalmazottként dolgozol a szakmádban hogy átlásd hogy működik a szakma,esetleg cégen belül megmàszod a ranglétrát.Eközben gyűjtöd a pénzt és a tapasztalatot a vállalkozásra ami a legfontosabb.Utána hitelt veszel fel a saját cégedhez,ha lehet támogatásokat is,remélem nem azt gondoltad hogy kp-ban kifizeted a 20 milliót.Az elején valószínűleg veszteséges lesz de ha jól csinálod akkor sikeres lehetsz(persze sok màs témyezőtől is függ) ha nem tudsz profifot termelni előbb-utóbb bezàrsz és a folyamat újrakezdődik.

Válaszaidból ítélve nem túl rég kezdhettél dolgozni mert nagyon nem vagy képben a dolgokkal,szerintem 5-10 év valószínű hogy kelleni fog hogy tényleg tudd mit és hogy kéne csinàlni.

Azt meg nem tudom hogy gondolod hogy az átlag fizetés 10-szerese nem gazdagság,ekkora havi bevétel a jóléten bőven túl mutat.És képzeld nem kell 2 milliós fizetés hogy házat vegyél,10/8-9 embernek akinek háza van nem keres ennyit de ők is megoldották.

2021. jún. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A lényeget nem írtad, hogy mihez értesz? Még ha lenne is tőkéd, tudás, tapasztalat nélkül nem megy, mert földbe áll az egész vállalkozás. Ahogy előttem írták, szerezz egy jó szakmát, programozó, autószerelő, fényező, autóelektromos szerelő, villanyszerelő, burkoló, kőműves, festő stb.. Ezekkel kezdőként, alkalmazottként is elég jól lehet keresni, aztán kellő tapasztalattal már önállóan vállalkozhatsz, ettől kezdve tiéd a haszon (és a kockázat...) nagy része.
2021. jún. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szüleim mindketten ennyit keresnek nagyjából havonta, vállalkozók mindketten.

De ebben az is benne van, hogy nincs fix munkaidejük, ha úgy van, akkor este 10-ig tolják a melót. Illetve nyilván a 2-3 misi az átlag, ami sokszor úgy jön ki, hogy mondjuk 2 hónapig szinte semmi, aztán 10 misi hirtelen egyben.

Ez a fizetés valóban a kényelmes szintre elég, van nagy családi ház, két autó, nyaraló medencével, több kisebb lakás, amit kiadnak, nekem meg a tesómnak is tudtak lakást venni, stb. Sajnos Magyarországon csak felsővezetőként vagy vállalkozóként szedsz össze ennyit szerintem.

2021. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

#14 nagyon jól írja!


Nem lehet szakma nélkül, előzetes munkaviszony/tapasztalat nélkül semmilyen vállalkozást úgy elindítani, hogy az profitábilis legyen.


Hetente több kérdést lehet itt olvasni, hogy nyeretlen kétéves pályakezdők hőbörögnek: ők nem akarnak rabszolgák lenni....

Hát bizony nem megy magától a vállalkozás sem.


Ott a potenciális megrendelők rabszolgája lesz az illető! Mert azoknak kell gazsulálni, és igen, a munkaidő sem 8-4-ig.

2021. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14-est tudnám ismételni. Mellesleg megjegyzem, ha van itt valakinek jó vállalkozói ötlete, szerinted leírná ide neked sok más idegen szem előtt megfogalmazva, hogy bárki behúzza? :D Nemár...
2021. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Tapasztalataim alapján alkalmazotti melobol itthom egyáltalán nem tehát ezek kilőve. "


Általában ezt olyanok szeretik hangsúlyozni, akik sem alkalmazottként sem vállalkozóként nem tudnának érvényesülni a büdös életben sem. Az egy járható út, hogy elkezdesz alkalmazottként dolgozni, de mondjuk annyira jó vagy abban amit csinálsz, hogy azt mondhasd, hogy a francokat fogok én másnak pénzt keresni, ha ezt magam is tudom ugyan úgy csinálni, és akkor leszel vállalkozó.


De így ahogy te gondolkodsz, ez kb az örök vesztesek nyűglődése.

2021. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%
legtöbb ismerősöm már huszonévesen vállalkozást csinált és azóta milliókat raknak zsebre minden hónapban. csak a kisemberként gondolkodókat zsigerelik ki a vállalkozók éhbérért, de sokan vannak akik gyáván robotolnak más gazdagságáért. szerencsére viszont sok fiatal inkább a saját zsebét tömi
2021. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!