Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné valamelyik alábbi...

Megérné valamelyik alábbi szakmában elhelyezkedni? (Folytatás lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ilyesmikre gondoltam,mint például:esküvőszervező,fotós,anyakönyvezető,cukrász.Szerintetek melyik érné meg legjobban pénz szempontjából?Természetesen az sem utolsó dolog,hogy nagyon megeröltetőek-e? Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2010. aug. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Fotóshoz tehetség kell, ha nem vagy az és nincs pénzed kamerára ami egy jó azért már 200-300ezer és kedved sincs menni, nem veszik a képeid akkor semmi.

Esküvőszervezéshez sem árt diploma, nekem az lesz hamarosan rendezvényszervezésből és még így sem leszek sikeres,mert itthon nem divat az esküvőszervezés...ráadásul kapcsolatok kellenek.

Cukrász oké, kell nagy adag fantázia és jobb saját vállalkozást nyitni,ha nagyvárosban vagy akkor sikeres lehetsz.


Ha lusta vagy akkor buktad.

2010. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, kölönben nem vagyok lusta,és fényképezni nagyon szeretek és jól is tudok. Sütiket,tortákat is szeretek sütni.:)
2010. aug. 26. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj pesszimistának, de amiket leírtál hobbinak időtöltésnek nagyon jó, de megélni nem tudsz belőle.
2010. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondollak semmi gond,köszönöm az őszinteségedet.:)
2010. aug. 27. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!