Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka, szakmai gyakorlat,...

Diákmunka, szakmai gyakorlat, önéletrajz?

Figyelt kérdés
21 évesként dolgoztam már iskola mellett különböző helyeken, ezek általában eladói munkák voltak. Eddig ezeket mindig beleírtam az önéletrajzomba, viszont most találtam egy állásajánlatot, ami az egyetemi szakomhoz passzolna. Ez egy szakmai gyakorlat jellegű munka lenne és kicsit sem említhető egy lapon az eladói munkakörrel, teljesen más, mint az. Ilyen esetben mit írjak az önéletrajzomba, amit be szeretnék nyújtani erre a szakmai gyakorlat jellegű állásra? Nem tartom idevalónak azt beleírni, hogy itt és itt, ekkor és ekkor voltam pultos/eladó, mert egyáltalán semmi köze ehhez a munkához és az egyetemi tanulmányaimhoz, viszont olyan jellegűt még nem dolgoztam, ami ehhez illene. Gáz lenne csak alap adatokat beleírnom az önéletrajzomba? Iskola, jogosítvány, személyes készségek, hobbi, stb? Vagy írjam bele ezt is? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 17. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beírod 1 sorba azt, hogy "különböző, iskola mellett végezhető, szakmai tudást nem igénylő munkák", v. vmi ilyesmi. Ebből látják azt, hogy van való életből származó munkatapasztalatod (ez a legfontosabb), és majd rákérdeznek, interjún ez egy jó beszédtéma.
2021. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én olyanokat írtam, hogy nyári munka pénzügy/marketing területen
2021. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!