Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az éjszakai pótlék miért csak...

Az éjszakai pótlék miért csak 30 százalék törvényileg?

Figyelt kérdés
Hisz egy alvás nélküli éjszaka öt napra nullázza le az immunrendszert és egyre több tanulmány szól arról hogy mennyire káros akár csak két órával is később lefeküdni.
2021. jún. 19. 06:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
És a dohányzás mennyire káros?
2021. jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Azert mert vannak marhak akik 30-ert elvallaljak. Toevenyileg lehetne barmennyi ha senki nem valallna...
2021. jún. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen csak az a baj, hogy azok a marhák eldönthetik, hogy vállalják vagy mehetnek a híd alá lakni. Ez nem arról szól, hogy vállalod-e...
2021. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Mert akit ki lehet zsákmányolni azt ki is fogják, ha nem volna aki elvállalja az éjszakai munkát akkor átgondolnák újra. A másik meg hiába fizetnek éjjeli pótlékot, ha aztán pár év múlva a megspórolt pénzed mehet orvosokra meg gyógyszerekre és ha ebből maradandó károsodásod származik, akkor állandó jelleggel szedhetsz rá gyógyszert és járhatsz kontrollra. Szóval egyáltalán nm megérős a dolog.
2021. jún. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem érted meg, hogy nem döntés kérdése? Ez van ezt kell vállalni, ennyi.
2021. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert ugyebar nem mindenki egyforma. Van akinek az a keves penz is sokat szamit, van aki annyiert egy tollat se emelne fel. Igazsagtalan az elet, de mindenki a saját sorsa kovacsa....
2021. jún. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
5ös ez ba.romság. Nem kell szeretni semmit, nem kell így elvállalni éjszakát és ennyi, a gyárak, cégek meg majd pisloghatnak, de betanítható, átverhető majmok mindig lesznek
2021. jún. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
7: Szerintem nézd meg, hogy hány gyárban van éjszakás műszak! Szinte az összesben. Olyan nincs, hogy nem vállalod. 3 műszakban vállalni kell ez nem kívánságműsor.
2021. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
#5 Francokat nem. Én is voltam gyárban, elegem lett, mikor hazamentem nem a tévét bámultam, hanem tanultam. Ma kötetlen mukaidőben háromszor annyit keresek. Kizárólag ez én döntésem volt.
2021. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
8as az hogy te nem tudsz 2 műszakos gyárat az nem azt jelenti hogy nincs. Én is de., du-os műszakban dolgozom és tudok nem egy gyárról ahol nincs éjszaka, csak azok a gyárak nagy része nem keres munkást, mert meg vannak létszámilag. Azért van ennyi 3 műszakos xar, mert onnan mindig kilépnek, mert nem lehet hosszú távon bírni, ennyire egyszerű. én soha em mennék 3 műszakba, nem tudnának annyit fizetni érte.
2021. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!