Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély változásra?

Van esély változásra?

Figyelt kérdés

Július elején kapom meg a tanári mesterdiplomám, 25 éves vagyok. Eddig a 6 éves képzés alatt kollégiumban éltem, mellette diákmunkáztam és a szüleim segítettek néha anyagilag.


Viszont az volt a megegyezésünk még mikor egyetemre mentem, hogy a diploma megszerzése után el kell költöznöm és a saját lábamra kell állnom.


Eddig nem igazán voltam tisztában az albérletárakkal, de most ledöbbentem. Egy egyszobás garzon rezsivel sem jönne ki a fizetésemből. (Nettó 145 a tanári bértábla szerint.)


Keressek inkább valami mást (láttam, hogy takarítással/mosogatással is többet lehet keresni), vagy láttok rá esélyt, hogy emelni fognak a tanári fizetéseken?



2021. jún. 19. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Biztos fognak emelni. Egy tanárnak viszont annyi szabadideje van, hogy mellette könnyen tud mellékest válni. Az én szüleim is tanárok voltak, tudom.
2021. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Micsoda provokatív kamu kérdés.


Tehát, tanárnak tanultál de 6 évig nem voltál tisztában sem azzal, hogy mennyit fogsz keresni, sem azzal, hogy mennyibe fognak kerülni az albérletek és sorolhatnám még tovább. Ilyen ember inkább ne is legyen tanár. Bár ezért hígult fel a szakma és ezért ilyen kevés a kezdő fizetés mert ilyen emberek is eltudják végezni a képzést.


Tehát igen , keress mást, nem vagy tanárnak való.

2021. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

2. valószínűleg ugyanaz írta, aki azt, hogy hogyan lehet segédmunkás, mert diplomával kevesebbet keres, mint azok.

Remélem, hogy csak egy unatkozó kisgyerek és nem ilyen "értelmes" fog bárkit is tanítani.

2021. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Velem is hasonló a helyzet, én közigazgatás-szervezőnek tanultam.

De nem mennék semmiképp sem közszférába… Most azon gondolkodok, hogy taxisofőr leszek

2021. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező ezek szerint marad a kollégiumi élet, fizetsz napi 2000-2500Ft-ot, vagy ha mázlid van akkor felvesznek kollégiumi nevelő tanárnak is, ez esetben ingyen van a kollégiumi szoba + bruttó 40eFt extra.
2021. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

"2. valószínűleg ugyanaz írta, aki azt, hogy hogyan lehet segédmunkás, mert diplomával kevesebbet keres, mint azok.


Remélem, hogy csak egy unatkozó kisgyerek és nem ilyen "értelmes" fog bárkit is tanítani."


Attól még igaz amit írt. A mekis kezdőfizetés magasabb, mint amennyit egy tanár keres.

2021. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
En is tanar vagyok, 36 eves, ped II. Netto 220. Annyi, h nem fovarosi vagyok, igy meg tudok elni belole. Kerdezo, netto 160 at kapsz bertabla szerint.
2021. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Annyi a jo, h minden nap 3 kor otthon vagyok es 4 re megyek futarkodni egy ceghez.
2021. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Aki normális munkahelyen dolgozik az meg nem szorul rá arra, hogy másodállást vállaljon és futárkodjon. Akkor még szabadideje is lenne.
2021. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
9. Es. Ha megy a kerdezo a versenyszferaba, akkor van eselye nornalis fizetesre.
2021. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!