Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esztergomban ismertek jó...

Esztergomban ismertek jó diákmunkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, és Esztergomba keresek diákmunkát. Tudom, most nyílt a KFC, és oda pont keresnek diákokat, de az az igazság, hogy úgy nem vagyok olyan kapkodós típus, és szerintem nem tudnám tartani a tempót. Mondjuk Esztergom arányaiban kisebb város, és nem hiszem hogy az egész város a KFC-be jönne enni, de ha valakinek van erről tapasztalata azt is leírhatja.


Szóval gondolkoztam, hogy jelentkeznék egy diákszövetkezetnél, hogy ők adjanak valami melót, de nem tudom milyen választék van. Aki esetleg esztergomi diákmunkákban jártas az tudna segíteni? És ha tapasztalatot is tudnátok írni, azt külön megköszönném:)



2021. jún. 21. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Utcasepres


Kukas


Tehenfejes

2021. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Diákmunkánál az van hogy örülhetsz ha nagy nehezen kínálnak valami, bármi munkát, nem hogy még válogatni tudj belőle.
2021. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beírod google-ra, hogy diákszövetkezetek és megnézed a weboldalukon, hogy milyen munkák vannak. Ez ilyen egyszerű, ha ennyire nem vagy képes, akkor a munkát se fogod bírni.
2021. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!