Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A diplomás ismerőseitek el...

A diplomás ismerőseitek el tudnak helyezkedni?

Figyelt kérdés
Mert én itt azt olvasom, meg látom is hogy nem találnak állást a területükön és pizzafutárkodnak, gyárban dolgoznak betanitott munkásként vagy közmunkáznak vagy munkanélküliek a többség.
2021. jún. 26. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy itt azt látod. Aki el tud helyezkedni, az miért írna ki itt kérdést szerinted? "Segítség, könnyedén el tudtam helyezkedni diplomával, mit tegyek?"
2021. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, az én ismerőseim közül csak pár büfészakos félkegyelmű nem tudott.
2021. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nincsenek bufeszakos ismeroseim szóval eltudtak
2021. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
ha egy 5000es faluban lakik es nem hajlando utazni es vagy bufeszakot vegzett ne csodalkozzon
2021. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A gazdasági informatikus csoporttársaim nagy része (köztük én is) már dolgozott az egyetem mellett. A diploma után teljes állásban alkalmaznak mindenkit. Bár sokan már eleve teljes vagy majdnem teljes állásban voltunk. Nekem egy picit emelkedett a fizetésem, mert egy holland ügyféllel csak én tudom tartani a kapcsolatot hollandul (angolul is tudok, de valahogy nekik a holland kell).
2021. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a területeken, de elég jól fizető állást találtam, és folyamatosan keresnek a recruiterek is.
2021. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Akikkel barátkoztam az egyetemen, azokkal eléggé a keménymagba tartoztunk mérnöki szakokon, mi korrepetáltuk az embereket, egyetemi projektekben vettünk részt, sok volt a munkatapasztalatunk stb. Olyan kezdőfizetéssel helyezkedtünk el már a diploma megszerzése előtt, hogy ezen az oldalon el sem hinné a legtöbb ember. Tolni kell neki keményen nem csak beülni a papírért
2021. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
El. Zömében mérnökök körében mozgom, illetve néhány pedagógus is van a baráti körünkben. Senki nem panaszkodik.
2021. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: milyen kezdő fizetés? Bruttó 600 felett?
2021. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8: Hat azért egy tanárnak lenne oka bőven a panaszkodásra. 25 évesen 130 ezer nettóval indítani? Annyiból még nullára sem jön ki. Persze elhelyezkedni el lehet vele. De ennyiért érdemes ?
2021. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!