Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Léteznek igazi antiszociális...

Léteznek igazi antiszociális munkahelyek, ami nem igényel diplomát, nem kell műszakolni, nem kell időre dolgozni és nem nehéz fizikai munka?

Figyelt kérdés

50 kilós "férfi" vagyok, egy mozgásszervi betegség miatt nem szabadna ülőmunkát végeznem (nyilván a nehéz fizikai munka is kilőve marad csak a könnyű fizikai), de diploma birtokában sajnos rá vagyok kényszerülve az ülésre. És mivel diplomás munkakör így erősen szociális is (emberekkel telefonálni, kapcsolatot tartani vezetőséggel, gondolkozni és ötletelni projektben), ami egyre inkább pszichésen megöl (nem tudok egész nap semmit enni csak levest, állandó hányinger és hasmenés egész nap). Mindezt alig több mint nettó 200-ért. Felkelni meg szintén nem tudok, 6-kor kelek, de így is hulla vagyok egész nap (reggeli műszakhoz meg 6-ra már ott kellene lennem).


A futárkodásra gondoltam eddig viszont nemrég egy sofőrcég által utaztam és rájöttem, hogy én qrvára nem tudnék időre odaérni ide-oda, balesettel kalkulálni, elkerülő, tervezés, szervezés, anyámkínja melegben, csúcsforgalomban, balhés, unszimpatikus utasokkal stb. ráadásul elképesztően teszetosza és gyámoltalan vagyok (feszélyez már az is ha egyedül vagyok, de lámpánál mellettem bámulnak rám vagy be kell furakodni és figyelni kell a másikat, hogy beenged-e) márpedig egy sofőrnek mindig kell emberekkel beszélgetni, odafigyelni, de a vezetés része amúgy se menne szóval mindegy (ha munkahely és otthon között baleset miatt terelés lenne, akkor megállna a tudományom még GPS-el is).


Tudnátok felsorolni pár olyan munkakört ami talán nekem ideális lenne, gyámoltalan antiszoc emberkének?



2021. jún. 27. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hackernek még elmehetsz :D
2021. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen erősségeid vannak?
2021. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Szeretem (és bírom is?) a monoton munkát (nem fizikális értelemben hanem mentálisan). Empatikus, érzelmes, becsületes vagyok illetve nem félek a kosztól.
2021. jún. 27. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeliőr/telephelyi portás/őr
2021. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy egy portásnak kell jól kommunikálnia azzal aki érkezik megy, az ott dolgozókkal érkező vezetőséggel tájékoztatni csomagokat átadni és tudni mi hol van. Éjjeliőrnek meg 50 kilóval nem igen vennének fel, semmi kiállásom és férfiasságom ami elrettentést sugallna.
2021. jún. 27. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyártod a prekoncepciókat.

Ne mindenhol a portás a fogadóbizottság, raktártelepen pl. szinte semmit nem kell csinálni. Éjjeliőrnek meg tök mindegy a súly, megnézhezed egy bankban is milyen őrök vannak, akkor egy üres ipartelepet őrizni is jó bárki.

2021. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, kicsit eltérek a tárgytól, de a felmondásod után, még a következő hely keresése előtt nem lenne lehetőséged bemenni egy bentfekvős pszichoterápiás osztályos kezelésre néhány hétre?
2021. jún. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
persze pont a portás a nagy gondolkodó, intézkedő, kommunikációs szakember.. azért tették oda mert ott kell lenni. neked ez jó
2021. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Taxi :D
2021. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami erdészeti.
2021. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!