Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reális fizetés...

Mennyi a reális fizetés szoftvermérnökként másfél év tapasztalattal Budapesten?

Figyelt kérdés

Tavaly év eleje óta dolgozom ennél a cégnél (akkor 0 tapasztalatom volt), bruttó 600 ezer a fizum.

Augusztusban lesz az első bértárgyalásom.

Bruttó 750 ezer reális lehet?



2021. júl. 3. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Attol fugg milyen ceghez jelentkezel es milyen poziciora.

Medior pozicio eseten boven realis a 750, juniornal nem igazan.

2021. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni, akkor is ott van még a tojáshéj a fenekén. Ráadásul cégen és pozin belül nem szokás ekkora emelést adni.
2021. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Simán reális, miért akarjuk mindenáron lenyomni az IT-s béreket? Kérje meg nyugodtan, ha megadják jó, ha nem keres ilyet ahol fizetnek ennél többet is.
2021. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez 25%-os emelés, annyit ritkán adnak. Célszerű interjúzni más cégeknél, hogy megtudd máshol megadják-e. Ha igen, akkor váltani kell, ha a jelenlegi helyeden nem ajánlanak ennyit.
2021. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Be kell próbálni, veszítenivalód nincs, kirúgni biztos nem fognak max kisebb emelést adnak (pl. br 700) de én személy szerint mindig magasabb összeget mondtam bértárgyaláson és sosem lőttem mellé vele.
2021. júl. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!