Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésnél ha rákérdeznek...

Álláskeresésnél ha rákérdeznek van-e gyerekem, vagy szeretnék-e a jövőben, és elmondom az igazat, miszerint nincs és fixen nem is lesz, mennyire vetne rám negatív véleményt?

Figyelt kérdés
El fognak ítélni emiatt, illetve lehetséges ilyen válasszal, hogy nem vesznek fel mert nem leszek szimpatikus nekik?
2021. júl. 7. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Olyan helyen, ahol erre rákérdeznek, azonnal fel kell állni, és megszakítani az interjút.
2021. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy az első írja. Tőlem egyszer kérdezték meg, felálltam és megköszöntem az interjút, mondtam, hogy olyan céghez nem megyek dolgozni, ahol már a nulladik pillanatban semmibe veszik a jogaimat. Pedig amúgy én sem akarok több gyereket (kettő van).
2021. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Semmi közük hozza, de amúgy ez inkább csak tetszene a cégnek..

Minden cég inkább azt szeretné, ha dolgozna az ember állandóan, nem azt, hogy fél év után elmenjen szülési szabadságra valaki. De nem vagy köteles erről nyilatkozni.

2021. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!