Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 évesen rossz pályakezdés?...

24 évesen rossz pályakezdés? Kifejtés lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Januárban végeztem az egyetemmel közgazdászként és el is helyezkedtem nemsokkal rá egy kkv-nál pénzügyes pozícióban. A munka nagyon jó volt, a fizetés és az utazási idő viszont nem.

Történt egy úti balesetem a munkahelyem felé még a próbaidő elején és az rávilágított, hogy közelebbi munka kéne.

Találtam is egy közelebbit, ami jobban is fizet és szakmailag is elmondták, hogy sok a lehetőség. Váltottam, mivel jónak tűnt az ajánlat, de nagyon megbántam. Szakmailag egy nagy fos, az a kihívás, hogy ne aludjanak el az unalomtól az emberek a cégnél, annyira nincs munka. Úgy érzem, hogy szakmailag kamuztak az ígéretekkel.

Csalódott vagyok, visszavágyom az első helyre, de nem tudom, hogy ez opció lehet-e.

Egyetem alatt dolgoztam végig, szóval szakmai tapasztalatom akad, azonban mégis fásultnak érzem magam a munkakeresés kapcsán. Bár, most állok igazán az elején a munkavállalásnak, úgy érzem, hogy a váltás hülyeség volt és hogy sosem találom meg a helyem.

Van aki szintén váltott sokszor kezdőként? Hogyan tudnék továbblépni ezeken a hülye döntéseken? Ki hogy éli meg a pályakezdést?

Köszi előre is a válaszokat!



2021. júl. 7. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
sokszor váltottam. 10 év alatt 9 munkahelyet fogyasztottam el.. az utolsón 5 éve vagyok. Mindig azt hittem jobbra váltok, aztán mindig kiderül idővel hogy nem jobb. Már eljutottam arra a pontra, hogy nem létezik jó alkalmazotti munkahely. Egyszerűen nem erre van az kitalálva.
2021. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne menj, csak előre. Keress egy jobb harmadikat.
2021. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 8. 05:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Addig menj, ameddig nem talalod meg a szamodra kedvezot.


Lass engem, 25-re sikerul 13 ev alatt.

2021. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, És téged nem viselt meg a folyamatos váltás? Illetve a munkaadók felé hogyan tudtad elrejteni,vagy előnyt kovácsolni a váltásokból?
2021. júl. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!