Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkások,hogy lehet...

Gyári munkások,hogy lehet kibírni a napi 8 óra monoton munkát?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdem meg a diákmunkámat 1 gyárban(Tabon a flexben) és 1 kicsit aggódok amiatt,hogy nagyon unalmas és monoton lesz munka nagyon nehéz ott így kibírni 1 napot gyorsan szokott eltelni a munkaidő vagy vánszorog mint 1 csiga?


Még 1 olyan kérdésem is lenne,hogy ugye a legtöbb gyári munkához 8 általános az elvárás így nyilván nem diplomásokkal fogok ott találkozni de a kérdésem az lenne,hogy ott mindenki bunkó/ostoba ember vagy akad köztük pár értelmes okos ember is?



2021. júl. 8. 13:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

1.: Nem fogsz unatkozni, mert a főnökök majd motiválnak az üvöltözésükkel.

2.: Nyugodtan kérdezd meg őket, hogy bunkó prolik-e! De utána ne sírj, ha a kezedre csapódik a gép, vagy "elcsúszol" a WC-ben.


Majd ott legyen nagy arcod! Amúgy mire vered magad, ha gyárban diákoskodsz? Te is csak egy melós leszel.

2021. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Örülj, hogy nem 12 óra. :D


Ha nem is mindenki, de sokan bunkó parasztok. Motivációnak jó az ilyen munka. Tanulni kell, fejlődni, hogy még véletlenül se kelljen hosszú ideig ilyen helyen dolgozni.

2021. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Azért ez igen lenéző ám. Bukók, meg prolik, háát köszi! Én is gyárban dolgozom, egy nyugisban, tök normális a felettes, és a másik csoporté is. Mindig változatos a munkánk itt olyan a gyár és a kollégák nagy része érettségizett, értelmes ember, egy sem bunkó, legalább is a mi csoportunkban, a másikat nem ismerem. Hogy ahová te mész milyen lesz nem tudom, majd megtapasztalod, változó a feladatkör is meg a személyzet is. De nem kell általánosítani, hogy aki gyári munkás az egy 8 ált. bunkó és ki áll a szájából a kapa! Mert ezzel csak azt igazolod, hogy pont hogy te vagy a bunkó.
2021. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hasznosak voltak és való igaz a munkások viselkeséről nem a legjobb modon tettem fel a kérdést
2021. júl. 8. 14:53
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Ki lehet bírni, bár a stílusod alapján elég hamar ki leszel nézve ott szerintem úgyhogy próbáld meg előszedni a normálisabb oldalad! Én is gyárban dolgozok gépkezelőként, de 1-2 alak kivételével nincs bunkó. Ők sem azért bunkók, mert tanulatlanok hanem mert olyan a stílusuk. A munka pedig elég változatos, mert egyfolytában pörögni kell az agynak mit mikor hogyan csinálok úgyhogy 8 általánost végzettet fel sem vesznek nálunk. A pénz is elég motíváló tud lenni a hó végén, most pl. nettó 550 ezer felett volt a fizetésem.
2021. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem alaptalanok a negatív megérzéseid. Viszonylag nagy rálátásom van, mivel kb 8-9 éve húzom az igát, és már sok gyárban megfordultam.

Pár nap után az összeset halálosan untam olyan megalázòan egyszerüek ezek a munkák. Ennek megfelelõen a 8 òra egy örökkévalòságnak tünik, ki találok minden hülyeséget (meditáciò, nosztalgiázás, ábrándozás) hogy átvészeljem valahogy. Sokszor el is alszom, de a munkákat így félálmomban is tudtam/tudom csinálni. Ez azért sok mindent elárul.

Az emberek pedig egyszerüek, buták, frusztráltak és rosszindulatuak. Sok jòra ne számíts.

2021. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

Ja ez lemaradt, #5:

Én nettò 5 milliòt keresek gyárakban.

2021. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
38%
6: A legszarabb gyárakban lehettél. Gondolom 8 általánosnál nincs több.
2021. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

#8

A legjobb hírû, nyugat-magyarországi nagy multiknál voltam. Érettségim és szakmám is van.

2021. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes, nekem is és mégis megkeresem 2 túlórával a nettó 500 ezreket. Túlóra nélkül is megvan a 420 ezer. Lehet mégsem voltál olyan nívós helyeken...
2021. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!