Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Veszprém megyében főként...

Cuppy kérdése:

Veszprém megyében főként Veszprém és környékén bővíteném vállalkozásomat . Hol keressek rá embert?

Figyelt kérdés
FM Group
2010. aug. 27. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
én szerintem Veszprém nem a legjobb választás, Győrt ajánlanám, meg esetleg Debrecent
2010. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg ne itt


errefelé normális emberek élnek, nem vevők ilyen ostobaságra

2010. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom te honann szedted ez a normális embert szöveget,de inkább az a nem normális aki ezt írta.
2010. aug. 29. 09:15
 4/4 A kérdező kommentje:

És szerintam, h még nem is tudsz minden infót arról h FM Group, nem kéne így véleményt nyílvánítani ki más emberekről, meg persze erről a vállalkozásról. Igaz rengetek előítélete van az embereknek ezekről az franchise féle üzleti modellekről.

Mit csinálnak a gazdag emberek és a multinacionális vállalkozások? Hálózatot építenek!


A mobilszolgáltatók országokat átívelő ügyfélkört építenek.

A hipermarketek nem egy üzlettel rendelkeznek, hanem lehetőleg minden városban egy üzlettel.

A gyorséttermi hálózatok ugyan így működnek...


"A teljes oktatási rendszer azt sulykolja az emberekbe, hogy tanulj jól, válassz egy szakmát, foglalkozást, helyezkedj el, dolgozz a nyugdíjazásodig, aztán szépen csöndben ha már egészen öreg korodig ki vagy használva - elnézést a fogalmazásért, de - halj meg csöndben probléma okozás nélkül."

Egy MLM rendszerben:


Részmunkaidőben dolgozhatsz amíg nincs megfelelő bevételed.

Nem fordulhat elő, hogy kirúgnak az állásodból.

Teljesítményalapú a fizetés, így nem fordulhat elő, hogy a kemény munkáért kevés fizetést kapsz.

Nincs konkurenciaharc. Támogatás és oktatás van jelen a rendszerben, mely hihetetlen értékeket tud átadni a számodra.


És kérném az ilyen nem információ jellegű buta megjegyzésket kérem tartsa meg magának.

Köszönöm

2010. aug. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!