Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság megéri kerékpáros...

Manapság megéri kerékpáros futárnak állni?

Figyelt kérdés

Rész és fő munkaidőben?

Így hogy jelenleg vakáción van a vírus és talán kevesebb a házhoz rendelés.



2021. júl. 13. 09:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
Persze a 40-50 fokba rendkívüli élmény meg télen a mínusz fokokban a városban a benzingőzt, gázt szívni remekélmény és még a vállalkozásért is fizethetsz.
2021. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

Ez az éreklődési köröd és a lehetőségeidtől függ.


Pl.: Ha imádsz biciklizni, szabadidődben amatőr bicikli versenyere jársz, neked egy jó hétvégi program a Balatont vagy akár csak a Velecei tavak körbe biciklizni ÉS nincs végzettséged, a legjobb állás amit realisztikusan megtudsz szerezni érettségivel nettó 300nál meg áll ...


... akkor nagyon megéri és gratulálok megtaláltad a hivatásodat!


Ha utálsz kerékpározni, nincs affinitásod hozzá, nincs meg a fizikumos hozzá, akkor az egész szenvedés és rettenetesen sok munka nem is sok pénzért, hiszen nem tudsz olyan hosszú műszakokat főleg egyásután vállalni, amivel viszonylag jó kereshetnél. Tehát ekkor óriási hülyeség bele kezdeni a futárkodásba.


..................


Szóval ha téged erre teremtettek, akkor élvezettel keresed a nettó 600 ezret Budapesten, ha nem, akkor meg szenvedve keresed a nettó 250-et.


Viszont nincs benne jövő. Nem hiszem, hogy 50-60 évesen is így akarnád keresni a pénzt, de ha nincs más opciód és máshova raktármunkásnak kb 250 nettóért vennének fel, akkor nagyon jó.

A KATA fizetésből nem nagyon lesz nyugdíjad így megéri félretenni, de még így is jobban jösz ki szerintem.


Személyszerint nekem ez most csak nyári munka egyetem mellett, meg ezzel próbára teszem a "kétkezi" munkát, mert a jövőben mérnökinformatikusként lényegében csak ülő munkát fogok végezni egy irodában vagy otthonról.


Meg persze nettó 1000 forintos IT Support munka helyett itt kb nettó 3000 FT-ot keresek, így a nyári munkával letudhatom a labért kb egész évre.


Szóval akár ilyen indítatással is megérheti rövid időre.


1# Igen, 600 ezerből rettenetesen sok a 25-50 ezer forint a vállalkozásra + a 2%os adó az önkormányzatnak. (Remélem érzed az iróniát és a szürrealitást, hogy sok pénz lenne)

2021. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%
Én sajnálom őket. Az jut róluk eszembe, hogy egyre inkább jön be a harmadik világbeli rabszolgaság. És még köszönd is meg, hogy van állásod. Szomorú, hogy arra kényszerülnek emberek, a XXI. században Európában, hogy biciklivel hordják ki a kaját.
2021. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
3as! Nem kell őket amúgy sajnálni! Nagy részük fanatikus bringázó, általában versenyeznek, vagy hobbi szinten tekernek nagyon sok kilométereket, mert szeretik a cangázást. Ezt a munkát sokan hobbi mellé vállasztják, nem rossz de tényleg fanatikusnak kell hozzá lenni és fizikailag nagyon jónak, egészségileg szintén. Én csak olyannak ajánlanám aki fan. És ha nem élveznék akkor keresnének más munkát.
2021. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi fokban netto 500 at keresni hogy megerie? Hat dontsd el
2021. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Valószínűleg fizikailag nem lenne gond, viszont nem Pesti vagyok. Gondolom azért a vidéki nagyvárosokban közel sem lehet ilyen jól keresni, vagy tévedek?
2021. júl. 13. 14:07
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Persze... 500-at keresnek azok a szerencsétlenek. Istenem, miért kell állatságokat terjeszteni?
2021. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

7# Simán. Borravalóval kb 2500-3000 nettó órabér simán hozható és utána számold ki mennyit kell érte dolgozni.


Van aki a hét majdnem mindennapján csinálja óriási óraszámban.


Tehát a 500 ezer nettó egyátalán nem sok és "állatságok tejesztése" a szavaidat használva.

2021. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, de te most Budapesti viszonylatból indulsz ki??
2021. júl. 13. 15:04
 10/28 anonim ***** válasza:
9# Igen.
2021. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!