Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha semmihez nem értek és a...

Ha semmihez nem értek és a kemény munkát sem bírom akkor mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Régen próbáltam szakmunkás lenni több szakmát is de nem ment. Érettségi is próbáltam estin de az sem sikerült. Sajnos így nem értek semmihez de a kemény munkát sem bírom, plusz lassú is vagyok. Meg néha értetlen. Iskolákban is mondták te nem vagy jó semmire ilyen hülye vagy sajnos igazuk lett. Mit tudnék kezdeni magammal? Ha nem jövök rá hogy mivel tudnék foglalkozni hogy emberhez méltó életet tudjak élni majd egyedül is akkor végem lesz.

2021. júl. 15. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem jövök rá hogy mivel tudnék foglalkozni2


Rajtad kívül senki nem tud erre rájönni.

2021. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági őr, eladó, pénztáros lidbe, tescoba tele van ilyennel. portás, takarítónő, titkárnő
2021. júl. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiaban dolgoztam ugy 1 napot, hogy ket romanmunkassal voltam egyutt es annyi volt a feladat 8 oran keresztul, hogy a 4 darab fajta rekeszt kellett 1-1 oszlopba helyezni egy bizonyos magassagug, majd osszefoliazni es jott a kovetkezo.

Arra a munkara alkalmas lennel szerintem.

2021. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!