Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van ojan internetes munkakör...

Van ojan internetes munkakör amihez nem kell más csak egy laptop, bankszámla és egy internetkapcsolat esetleg, kamera és semmijen tapasztalat vagy tudás illetve semmijen kezdőtőke nem kell hozzá?

Figyelt kérdés
Ojanra gondolok hogy, rugalmas munkakör nem kell kezdőtőke pl: internetes hirdetéseket venni illetve semmijen tudás mint például üzleti vagy grafikusi tudás sem kell hozzá, illetve viszonylag rövid idő alatt hasznát lehet látni a dolognak.

#pénzkeresés #internetes munka #Pénzkeresés otthonrol #Pénzkeresés digitálisan #Pénzkeresés szabadúszóként
2021. júl. 15. 22:04
 1/9 anonim válasza:
60%
Persze! Ha banyasz vagy ... bitcoin banyasz :)
2021. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak ahoz meg elég drága cucc kell sajnos

És egy i5-ös meg intel hd 620as kis gép aligha tud 1000H/sec-et:(

2021. júl. 15. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
OnlyFans
2021. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
iJen helyesírással?🤦‍♀️
2021. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Webcamszex.
2021. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Ideje felébredni. Menj el rendesen dolgozni.
2021. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
hát a semmijen tudás már megvan ahogy látom :O
2021. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. júl. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretném ha lenne. Ki nem szeretné? De én és a korábbi válaszolók, legalább tudom és tudják, hogy nincs iLYen. (amúgy a kérdéssel azonosat gondoltam egyszer magam is, hogy kéne ilyen, csak az még 2014-ben volt [és már akkor haladt az év a vége felé], és még ugyanabban az évben vettem a lapot, hogy ilyen sajnabajna nincs)

És az is nyilvánvaló, hogy amennyiben lenne olyan, ami nemcsak ilyen, hanem még valóban működik is, akkor mindenki is ezt csinálná. És máris nem működne.

De HA TFH egy ilyen lehetőség úgy is működne, hogy mindenki ezt csinálja, akkor inkább a világ kerülne válságba: hiába lenne bárkinek bármennyi pénze (akár mindenkinek is lenne sok is), mire költhetjük, mire mehetnénk vele, ha azért nem tudsz kenyeret se venni, mert nincs is kenyér a polcon, hogyan is került volna oda, ha el se készült, mert nem volt aki megsüsse, mert az expék is inkább dobbantott a korábbi helyzetéből (korán is kel és fizikai munka is) és váltott egy „jobb lehetőségre”... (ugyanez mondható bármi más szakmára is, ruhád se lenne többet ha senki se végezné el a kétkezi munkákat, meg az autó se lenne megszerelve, sőt gyártva se)

2021. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!