Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállaltál már sertésekből...

Vállaltál már sertésekből sperma levételt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Azért az nem olyan munka, mint egy fűnyírás...

Hogy vállaljam el, ha soha senki nem kérdezte?

2021. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igaz, de úgy értettem, hogy dolgozott-e olyat.
2021. júl. 15. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Igen, de kizárólag szájjal. Az számít?
2021. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

TSZ-ben már láttam ilyent, egy gumicső volt a fa kispadra szerelve összekenve nőstény disznószarral és leöntve friss vizelettel ( a perverz állatgondozó még egy guminőt is rákötött a padra és azon nevetett mindenki, hogy meghágta alatta a padot a disznó).


A kan disznó megérezte a szagot és kapásból ráugrott a padra a gumicső túl felén meg egy gyűjtőedénybe fojt a végtermék.

Miután a sertés végzett, átterelték a másik karámba, cserélték a felcímkézett gyűjtőedényt, feltették az újat és ismétlés a következő kandisznóval.

10 perc alatt 3 disznó lement, személy szerint nekem nagyon vicces volt a művelet, de a többi látogató is halálra röhögte magát.


A bikáknál is ilyen volt, az is vicces volt, az aktus közben elvesztette az egyensúlyát és a műtehénnel egyetemben hanyatt esett, pozíciót váltottak :)

2021. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező te vagy a rejtélyes sertés, akin a levételt kell elvégezni?
2021. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 az se rossz!
2021. aug. 11. 18:27
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 már akkoriban voltak guminők? Gyanús ez nekem! És kik voltak a vendégek, csino huszonéves csajok?
2021. aug. 11. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!