Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennél a chat moderátor online...

Ennél a chat moderátor online munkánál miért nem képesek megmondani mennyi a norma?

Figyelt kérdés
Konkrétan a cloudworkes. Heti 1000 üzenet is kevés neki azt írja ki leszek rúgva de akkor miért nem képes megmondani mennyi a norma? Ezt nem értem. Megkérdeztem nem válaszolt. Durva hogy még szex chatbol is kirúgnak. Már tényleg nevetséges. Egyszerűen nem értem a logikát azért kérdezem hátha valaki érti. Xd kollégákat kérdeztem ők mennyit írnak de nem mondták meg ők sem. Xd

2021. júl. 17. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Bár nem zavar hogy ki rúg mert már nagyon utálom ezt csinálni. Csak nem értem a logikát? Milyen cég ez? Miért titok hogy mennyi a norma? Óránként jön ha 30 üzenet így heti 1000 már jónak kéne hogy számítson
2021. júl. 17. 17:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy féllegális pénzmosó kamuscég az egész.
2021. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg így van
2021. júl. 17. 18:03
 4/6 Antikzsolt válasza:
Na megmondom. Én is kaptam 1-2 ilyen üzenetet. Napi átlag 20-25 van meg nekem jelenleg. Nem a számokkal van baj hanem hogy kevesen írnak vissza.
2022. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Antikzsolt válasza:
óránként 30 üzi? De jó is lenne mert jelenleg jó ha 10 összejön ebből 5 reaktiválós.
2022. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia 😅 tényleg fizet amúgy?
2023. ápr. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!