Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar Posta Zrt.-nel egy...

Magyar Posta Zrt.-nel egy videki kis varosban megeri ugyfelszolgalaton dolgozni?

Figyelt kérdés
Aki esetleg dolgozik a postanal, tudna rola meselni?
2021. júl. 22. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szar pénzért nulla perspektívával lehúzni 40 évet biztos megéri?

Ha eltartanak és csak azért jársz, be hogy ne unatkozz otthon, akkor talán.

2021. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sok negativat hallottam en is rola. Te ott dolgozol?
2021. júl. 22. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: "Ha eltartanak" még akkor sem. Egy állami cégről beszélünk. :D
2021. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálaton? Mármint úgy érted ablakban? Ügyfélszolgálat csak központilag van.
2021. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem ezeket a "megéri-e" kérdéseket... mihez képest? Ha abszolút nincs más munkalehetőséged, akkor a 0-hoz képest nyilván megéri. Ha van, akkor ismernünk kell az alternatíváidat ahhoz, hogy használható választ tudjunk adni...

Az pl. egy értelmes kérdés, hogy "elmehetnék a CBA-ba árufeltöltőnek, vagy dolgozhatnék a postán, melyik jobb", de ahogy bedobtad a semmibe a kérdésed arra nem lehet válaszolni.

2021. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor elmehetnek a Sparba eladonak, de van lehetoseg menni a postara "ablakba". Melyik lenne a jobb?
2021. júl. 26. 14:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a sparba mész, és van benned ambíció és kaparsz ahogy bírsz, akkor van rá egy hangyaf.sznyi esély, hogy előbb-utóbb előrelépsz és kisfőnök v. akár üzletvezető lesz belőled. a postán az ilyesmi kihalásos alapon működik, és még úgy is jó sok protekcióval.
2021. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
ha neked belefér egy csekkbefizetés mellé harmatgyenge postai befektetéseket, kaparós sorsjegyeket és nettó veszteséges életbiztosításokat tukmálni 70+os nyugdíjasokra, akkor nem lehet gond
2021. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kar... Pedig azt hittem, hogy a kereskedelemnel csak jobb lehet.
2021. júl. 26. 18:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyengén fizet, de cserébe stresszes én nem erőltetném.
2021. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!