Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Határozott idejű szerződésem...

Girlll3 kérdése:

Határozott idejű szerződésem van és a főnök megkérdezte, hogy a próbaidőm hol járt le és mikor?

Figyelt kérdés
Miért kérdezhette? Megkérdeztem miért érdekli, de annyit válaszolt, hogy csak úgy érdekli. Át lettem helyezve és már vagy egy éve lejárt a próbaidőm, amúgy. Szeptember elejéig szól a szerződésem.

2021. júl. 24. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem minden főnök van tisztában a beosztottai apró-cseprő dolgaival. Nekem is volt olyan munkahelyem, ahol a főnököm a próbaidőm lejárta után három hónappal kérdezte meg, mikor fog lejárni. Egyszerűen csak éppen ez jutott eszébe a hetenként kötelező small talk első kérdéseként.
2021. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írja. Nekem csak 15 beosztottam van, de én sem tudom fejből az újaknak mikor jár le a próbaideje
2021. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Mert a főnököd lusta utánanézni és az emlékezete sem jó. Azért ne nevezzük már a munkaszerződés módosulását 'apró-cseprő' dolognak, mivel a munkavezetőnek ez az egyik fő feladata a személyi állomány karbantartása.
2021. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!