Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek villanyszerelő...

Hogyan lehetek villanyszerelő szakember?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Elmész okjra
2021. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Szakmunkásképző?
2021. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvégzel egy képzést, és lehetőleg már a képzés ideje alatt dolgozol (ahogy szabadidőd engedi) egy vállalkozónál, vagy esetleg olyan diákmunkán ahol szakmai közegbe engednek. Én 16 évesen már kapcsoló szekrényt építettem diákmunka közvetítő cégen keresztül, bár azt a munkahelyet édesapám és a munkáltató egykori szakmai jó viszonyából leltem. Viszont ha már csinálod a képzést, gyakornoki pozícióval be lehet próbálkozni akár villanyszerelő vállalkozónál, akár nagyobb gyáregység karbantartó részlegén.
2021. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerzel végzettséget, egy-két évet lehúzol valaki más mellett míg gyakorlati tapasztalatod is megfelelő lesz, és saját lábadra állsz. Ha ennyi munka lesz akkor is akkor nem lesz megerőltető elkezdeni sem valószínűleg.
2021. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Könnyebben gyorsabban nem lehet? nem érek erre rá és kell sok pénz
2021. júl. 25. 21:28
 6/10 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
62%
:-D
2021. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igy inkább ne, komolyan mondom! Amúgy is sok hozzád hasonló "gyorstalpalós" miatt telitett lett most ez a szakma, és sok a kóklerul elvégzett munka is, meg nem is olyan könnyű munka fizikailag sem ahogy laikusként látszik. Menj el festőnek vagy burkolni akkor legalább emberi életet nem veszélyeztetsz ha elszúrsz valamit, "csak" anyagi kárt csinálsz. Jah igen 2 éves lett a szakma hál istennek megszünt a gyorstalapaló ha jól tudom. [link]
2021. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Könnyebben gyorsabban nem lehet? nem érek erre rá és kell sok pénz"

Szép példa erre az a szerelő, aki a napokban ölte meg magát.

Még az is lehet, nem hibázott, de lényeg, hogy meghalt. Nem a létráról esett le.

2021. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2021. júl. 27. 09:39
 10/10 A kérdező kommentje:
akkor hagyom
2021. júl. 27. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!