Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek a kukások?

Mennyit keresnek a kukások?

Figyelt kérdés
Úgy tudom egész jól keresnek. Én meg egész buta vagyok, de anyám mindig aztat mondta: - "nem baj fiam, kukásnak még jó leszel" :)

2021. júl. 25. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem hogy nagyon sokat kapnak.
2021. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ha Neked az jó kereset, hogy hajnali 5-kor már az utcán vannak (kb. fél 4-kor kellene kelned), egész nap, akár a szakadó esőben, akár a 40 fokban vagy a mínusz 15-20 fokban kint dolgoznak az utcán, s ezzel keresnek kb. nettó 170-200 ezer ft-ot, akkor menj el kukásnak.
2021. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Jóval többet keresnek mint 200.

Inkább 400-450e körül, de kihalásos alapon lehrt bekerülni.

2021. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg komoly szakma? :O
2021. júl. 25. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4. Hogy lenne már az? Még csak nem is szakma. Ki és miért fizetne ezért sokat? Komolyabb melók alul vannak fizetve.
2021. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát most gondold el, hogy mi lenne lent az utcán ha akár csak 1 hónapig nem menne a szemétszállítás.
2021. júl. 25. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Attól még nem fognak sokat fizetni. Itt is mennyien le nézik a fizikai munkát ha megfigyeled. Ha valaki panaszkodik miért keres kevesett rögtön azzal jönnek tanulj. De nem lehet mindenki tanult. Szóval maga a munka valóban hasznos nagyon. De ennyi erővel mi lenne takarító nélkül, meg eladó nélkül meg stb barmelyikre lehet ezt mondani mégse kapnak sokat. Itt ebben az országban nem sajnos. Németben a wc pucolo is kap annyit hogy kényelmesen éljen.
2021. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Persze, Németorszgában is minimált kap egy takarító, szállon élve pakisztniként jó, de abból a bérből bérelni lakást stb ott se lehet...
2021. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Véletlen pirosat nyomtam a hármasra, pedig zöldet akartam. Én is úgy tudom, hogy jól fizet és nehéz bekerülni. Kolléganőm férje és apja is ezt csinálták. Korán végeznek, még lehet mellette maszekolni.
2021. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2/


Én ismerek kukást!


Éjfélkor, vagy hajnal egykor kezdenek, az köbméteres nagykukákkal a cégek /üzemek telephelyein, a lakossági kukák a legvége kora reggel..


Ahogy néztem az FKF-en "alapbért" ír + pótlékot szép kártyát stb.


Magyarul mindenkori minimálbér + pótlékkal stb vel még úgy 120 ezer hozzá amibe már minden benne van.


Forintba szerintem nettó 240-270 ig. kb...

2022. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!