Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Versenyszférában dolgozók!...

Versenyszférában dolgozók! Mennyi a fizetésetek, az ország melyik részén dolgoztok és milyen munkakörben vagytok foglalkoztatva?

Figyelt kérdés
Szakmunkások és diplomás végzettséggel rendelkezők válaszait egyaránt várom. Arra lennék kíváncsi, versenyszférában alkalmazottként mennyi fizetést lehet hazavinni, ha már az állami szféra siralmas...

2021. júl. 25. 16:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nettó 350-400e. Logisztikai ügyintéző, Vecsés, 27N
2021. júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
9: Akkor nem értem miért nem elég az építőipar vagy a vállalkozás. Átestél a ló túloldalára akinek már a nettó 380-as fizetés sem elég?
2021. júl. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetközi Kamionsofőr.

Netto 380-400e.

2 hét munka 2 hét pihenő.

Persze van olyanra is lehetőség hogy 2-3 hét munka 1 hét pihenő, így 550-600e lehet keresni.

Ezelőtt operátor voltam,2 műszakban,netto 155e.


24F

2021. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Komárom - Esztergom megye. Minőségügyi mérnök 450 eFt nettó.
2021. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

12: Mert szívem szerint vállalkoznék, amihez a számok azt mutatják, hogy lenne érzékem. Viszont élesben nem szeretnék kilépni egy kiszámíthatatlan és labilis piacra. Elzárják a pénzcsapot és kopp kopp, nincs jól menő vállalkozás. A főállás egy sok lábon álló tőkeerős cég, az én kis katám pedig maximum a következő 1-2 hónapig lát.


Amit most tenni tudok: kihasználom a helyzetet és próbálok addig pénzt keresni, amíg van rá lehetőség. Fejlődök, épülnek a kapcsolataim. Ha pedig már biztosnak érzem, átlépek a saját utamra. Ha meg nem jön be, akkor ott a főállás.


Nem mondom, hogy nem elég a 380, de ha neked azt mondanák, hogy itt van még 800, csak munkaidőn felül, meg hétvégén dolgozz a szakmádban 1-2 órát (amit amúgy szeretsz és élvezel), azt mondanád, hogy köszi nem? Hogy némi plusz munkáért évekkel hamarabb válthatsz lakásról kertes házra, vagy pedig ott maradsz kb örökre, ahol nem érzed igazán jól magad? Vagy hogy lecserélheted majd a 16 éves csotrogányodat és értelmes autóra hitel meg hitel egymásra halmozása nélkül? Hát én ezért próbálok kicsit erőn felül teljesíteni, és mellette persze a lehető legtöbb tartalmas időt tölteni a családdal.

2021. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#15 Ha esetleg annyira nem bírod valakinek ki adhatod rész munkaidőben például,nyilván ezhez megbízható személyre van szükség.
2021. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15: Érdekes előbb még azt írtad, hogy a család kezdi megsinyleni, hogy sokat dolgozol... Jó hogy kertes házban meg szuper kocsiban gondolkodsz csak vigyázz nehogy család nélkül maradj addigra!
2021. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 Teljesen igazad van.

Sok volt és mostani kollégám is egyedül marad,mindenki csak a pénzt akarta,dolgozott és csak dolgozott aztán csodálkoztak hogy tönkre ment a családjuk.

Nem minden a pénz.


13-as voltam.

2021. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bruttó 455 + kiegészítések, mérnök, pályakezdő. Nagy léptékű előrehaladást várok, amíg el nem ér egy nettó 600-at a jelenlegi piaci árak mellett legalább, de ez még évek kérdése.
2021. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!