Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kecskeméten mennyit lehet...

Kecskeméten mennyit lehet keresni Wolt futárként?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van itt valaki aki Kecskeméten csinálja bringával és/vagy robogóval, és csak wolt-os? Mennyit lehetne keresni woltosként Kecskeméten bringával és/vagy robogóval, ha a heti 40 órát bele tudom és akarom is tenni (akár hétvégén is, meg csúcsidőszakokban, tehát ebédidőben/vacsoraidőben is), és valszeg bár nem leszek a szakma krémje, de azért nem is leszek egy tetűlassú balfék sem hozzá, tehát ha úgymond majd kb. mondjuk egy olyan erős középmezőnyt tudok hozni a teljesítményemmel? (Amúgy az a terv hogy 1 hónapig csinálnám biciklivel, ez volna a "tesztidőszak", aztán ha tényleg úgy látom majd hogy megy a dolog akkor meg veszek egy robogót és arra váltok.)


Amúgy term. tudom hogy itt nincs fix bér, szóval nyilván nem is forintra pontosan kérdem, csak úgy mégis, hozzávetőleg..... és légyszi nettót írjatok, tehát ami a KATA után is megmarad!


És azért is volna fontos tudnom, mert végre a Wolt amúgy visszaszólt hogy mehetnék, de mivel már nem tudtam tovább várni rájuk ezért elhelyezkedtem egy munkahelyen, aminél bár a futárkodást sokkal szívesebben csinálnám, de nyilván csak akkor, ha abból majd valóban meg is tudok élni. Egyszóval nem akarok két szék közt a földre ülni.


Amúgy azért is kérdezem meg külön Kecskemétre vonatkozólag, mert gondolom szinte mindenféle itt is és mindenhol máshol is felmerülő összeg/kereset elsősorban Budapestet jelenti, és Kecskemét azért nem egy Bp, tehát kérdés hogy Kecsó mennyire "kis pénz-kis foci".


Persze ha vki egy más, hasonló nagyságú megyeszékhelyen (Pécs, Győr, Szombathely, Székesfehérvár stb.) csinálja azért az is válaszolhat, hiszen azért ezek, az ezen városokban elérhető keresetek is egy elég jó támpontokat jelenthetnek akkor Kecsóra vonatkozóan is, ill. annál biztosan reálisabbakat, mint amennyi Pesten érhető el.


Előre is köszi a válaszokat!



2021. júl. 30. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
2021. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!