Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A közalkalmazotti bér mindenho...

A közalkalmazotti bér mindenhol ugyanannyi? - Létezik, hogy Budapesten 8 órában nettó 145.000 Ft-ot fizetnek? (Vagy jön még rá valamennyi?)

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, közalkalmazott (iskolai ügyintéző), rákerestem a bértáblára a neten, és kb. nettó 145.000 Ft-ot kereshet... egy Borsodi kisfaluban még elmenne, de azért Budapesti viszonylatban ez elég kevés (kb. 100-al többre számítottam).


Létezik, hogy csak ennyit keres, vagy Budapesten valamilyen alapon jön még valamennyi plusz pénz a fizetésére?


2021. aug. 1. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Tudhatnád, hogy a közalkalmazottak az egész országban ugyanannyit keresnek alapvetően.
2021. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Én közalkalmazott vagyok, mi úgy tudjuk, hogy Budapesten szorzók vannak a béreken, bár az magától a helytől is függ, illetve attól is, hogy hogyan tudják megoldani az emelt bért. Nálunk például bértábla szerint adják a fizetést, ami rendben is van, viszont időszakosan vállalhatunk extra túlórás feladatokat, amelyekkel a bérünk többszörösét is megkereshetjük az adott hónapban, amennyiben van ilyen megbízás. Viszont még azzal se éri el a bérem a KSH által közölt országos nettó átlagfizetést.
2021. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
12%
Mar miert lenne szorzo budapesten? Halucinaltok. Egy meghirdetett allasra annyian jelentkeznek hogy nincs idő mindenkit leinterjuztatni es ez bertabla szerinti fizetessel...
2021. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

3#

Honnan veszel ilyen hülyeséget,hogy Budapesten közszférás állásra tömegével jelentkeznek az emberek?


Pár hónapja cikkeztek állandóan arról,hogy nem találnak a kormányablakokba embert, mert nem nagyon akar ott dolgozni senki.


De a közszféránál eggyel jobban fizető MÁV-hoz sem akar menni senki, még jegypénztárosnak sem.

2021. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

#4. Én diplomás közig-szervező vagyok, valamint 2 idegen nyelven beszélek…

Budapesten lakom, de nem vesznek fel önkormiba, mert annyi a túljelentkezés.

Nem rémlik, hogy tavaly több ezer embert küldtek el?


Ha annó a szakmai gyakorlatom után maradok, akkor lehet még mindig ott dolgoznék, de így már nem vesznek fel…

2021. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

5#

Akkor miért nem mész versenyszférába?

Ha tudsz két nyelvet, akkor simán felvesznek logisztikára,beszerzésre.

2021. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
#6. Versenyszférában dolgozom már 4-5 éve, történetesen pont logisztikai osztályon.
2021. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Hozzáteszem, hogy nem diplomát igénylő munkakörben…

Ahhoz ez a diploma nem jó.

Ezzel még SSC-be sem kellek.

2021. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
És kérdező,ezzel te most amúgy lenézed esetleg a lányt? Számít mennyit keres?
2021. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

9#


Sokan tagadják, de ha valakik hosszútávú párkapcsolatban gondolkodnak, ott számít azért a jövőkép, egzisztencia.

Hosszabb távon nem igazán működik az,hogy egyik keres 550-et nettóban a másik meg 150-et.Túl nagy a különbség.

2021. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!