Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi 4 órás részmunkaidős...

Napi 4 órás részmunkaidős irodai munkánál mi lehet a reális fizetési igény?

Figyelt kérdés

Vidéken, megyeszékhelyen élek, és a másik munkahelyemen teljes munkaidős foglalkoztatással kerestem br.300.000 Ft-ot.


Részmunkaidőben viszont még sosem dolgoztam, így nem tudom, hogy arányosan beírhatom kb. az eddigi fizetésem felét, vagy máshogy szokták ezt kiszámolni.


Valakinek van esetleg tapasztalata? Egyébként adminisztrációs területről van szó.


Köszönöm szépen előre is!



2021. aug. 1. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Egy picit lehet több a felénél, mondjuk 60 százalék, ha teljesen ugyanaz lenne a feladat
2021. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Csakis a fele! Logikus, hogy fele munkaidő, fele fizetés.
2021. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem teljesen. Napi 1 óra munkáért pl senki nem menne el a minimálbér nyolcadáért, ugye? (havi kb. 15 ezer forint). Ugyanis az utazás, stb. kenyelmetlenség ugyanannyi.
2021. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. Sok helyen az utazasert egy kinyit sem fizetnek mert ott a céges busz. Fele jár csak sorry.
2021. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát írj egy bérigényt. Én admin területen 4 órában keresek bruttó 300at most , igaz Bp. mellett.

Nem muszáj hogy a felét írd , annyit írj amennyiért mennél oda.

2021. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Fele szerintem is kevés. Bar tudni kéne hogy milyen messze van a munkahely, mivel jarnal be stb.

Mert 2x40 kmt pl en nem jarnek be sajat kocsival fele pénzért.

De ha max 8-10 kmre van a hely es van ceges is busz is akkor a fele pénz sem gáz.

En azert beirnek 60% összeget.

2021. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!