Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt mar olyan veletek, hogy...

Volt mar olyan veletek, hogy megpalyaztatok egy allast, es olyan jol sikerult az interju, hogy felajanlottak egy magasabb pozit?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Olyan már volt,hogy jobb helyre tettek be, mint ahova jelentkeztem.

Pályakezdőként asszisztensi munkakörre jelentkeztem és annál jobbra vettek fel.

2021. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Velem még nem, de Szabó Péter motivációs előadóval már történt ilyen egy 3 betűs német pénzügyi közvetítő cégnél.
2021. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na eddig nem tudtam ki a rosseb az a Szabo Peter, de ugy latom, nem vesztettem tul sokat.
2021. aug. 3. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Velem nem, barátnőm viszont járt már így, habár csak diákként, de irodai pozíció volt mind a kettő.
2021. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nem de olyan igen, hogy nem vettek fel X munkakörre, de fél év múlvs felhívtak egy vezetői pozícióra hogy emlékeznek rám, ha még aktuális ezt az állást nem felajánlanák. Azóta is itt dolgozom 3 éve.
2021. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
nekem * felajánlanák
2021. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Volt, de csak egyszer mákoltam ilyet eddig.
2021. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos még nem volt, csak fordítva.
2021. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen, bár nem Magyarországon..

Itt Dublinban jelentkeztem Reception Supervisor pozícióra és már az interjú alatt Reservations Agent pozícióról beszéltek, egy órával utána fel is ajánlották az állást - ennek köszönhetően jobb irányt vett a karrierem.

Ez volt 2016-ban, idén már egy 190 szobás 4*-os hotelben vagyok Reservations Manager itt Dublinban :)

2021. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!