Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ahhoz hogy Víz -gáz fűtésszere...

Ahhoz hogy Víz -gáz fűtésszerelő legyek, milyen tanfolyamot kell elvégeznem?

Figyelt kérdés

#Víz -gáz fűtésszerelő
2021. aug. 3. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
víz-gáz-fűtésszerelő tanfolyamot.
2021. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Okj vagy ha ezt már megszüntették akkor normális sulis képzésen lehet tanulni. Amúgy jelenleg minden szakma nagyon fut, szóval jó eséllyel megéri .
2021. aug. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen tanfolyam hogy víz-gáz-fűtésszerelő nem létezik.
2021. aug. 4. 06:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egy szomszédom aki épületgépész (üzem)mérnök képesítéssel csinálta, szerintem nem volt neki semmi azon kívül.
2021. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épületgépész képzéshez érettségi kell az most nem fog összejönni. Még van két szakma a VÍZ-, CSATORNA- ÉS KÖZMŰRENDSZERSZERELŐ illetve a CSŐHÁLÓZAT-SZERELŐ, nem tudom hogy a CSŐHÁLÓZAT-SZERELŐ vállalkozhat e mert ez csak részszakma Nincs okj azonosítója. Az okj ben már más a neve.
2021. aug. 4. 17:32
 6/7 A kérdező kommentje:
*Az új okj ben már más a neve.
2021. aug. 4. 17:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne közben megtaláltam a kérdésemre a választ. Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő a tanfolyam neve.
2021. aug. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!